Herbal Essences

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2014. február 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Hidratáló hajbalzsam hawaii kókusz és orchidea kivonattal száraz, töredezett hajra.

Lashes

2018. július 15.

Borzasztóan szárít és kócosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Borzasztóan szárít és kócosít.

Vattacukor1990

2017. november 28.

Jó pár évvel ezelőtt használtam ezt a balzsamot a samponjával együtt, amíg el nem tűnt a boltok polcairól. Aztán nemrég megláttam a Müllerben, ráadásul akciósan, és vettem belőle a hozzátartozó samponnal együtt.
Már el is használtam őket és elmondhatom, hogy nagyon szép simává és fényessé tette a hajamat, nem zsírosodott tőle jobban, továbbra is elég volt 3 naponta hajat mosni. Az illata sem volt rossz, igaz egy kicsit műkókusz.
Azért nem vettem újra, mert az utóbbi időben internetről szerzem be a hajápolóimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

emotionisland

2017. augusztus 3.

Szeretem ezt a balzsamot, az illatta csodás, az ára tökéletes és a hajamnak is jót tesz. Többször vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

candus

2017. március 2.

Nekem semmilyen balzsamtól nem olyan puha és fényes, illetve könnyen kifésülhető, mint ettől a balzsamtól. Kamasz koromban is használtam a márkát és szerettem, de kivonták, majd el is felejtkeztem róla, aztán a Müller megint behozta az országba -szerencsére. Én nem is keresgélek tovább balzsam témában -legalábbis drogériás szinten biztosan nem-, mert megtaláltam az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Lorna

2015. szeptember 3.

Szépen kifésülhetővé teszi a hajat, viszont egy idő után lelapul tőle az ember haja. Finom kókuszillata van. Ami a fő oka, hogy veszem. Nagyon száraz hajúaknak, rakoncátlan fürtökre talán jobban beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

pono

2015. január 7.

Ennek a markanak nem is lehetne felrevezetobb a neve, komolyan.. Semmi koze semmilyen gyogynovenyhez, az en hajamat szaritotta es valami titokzatos okbol szallt a hajam, miutan ezzel mostam. Az osszetevoi sem jok, az illata pedig teljesen mesterseges muanyag-kokusz.
Sose fogom megerteni, hol van ebben a gyogynovenyek esszenciaja, de nem is veszek tobb termeket toluk (mar csak az osszetevok miatt sem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

rosegangela

2014. december 22.

Az illatáért odavoltam, de egyáltalán nem jött be! Nehéz érzetű, és egy nap után zsíros lett a hajam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

lasvegas7

2014. június 10.

Nagyon bezsongtam mikor reklámozták,rögtön meg kellett vennünk,mivel imádom a kókuszost,de semmi extrát nem csinált. Nekem se hidratálta a száraz hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

szokeciklon

2014. február 11.

Körülbelül 10 fajta balzsam sorakozik a fürdőszobámban...szóval nem igazán volt erre szükségem:). De kókusz illatú, 220 Ft volt (250ml) a kedvenc olcsó drogériámban, muszáj volt elhoznom! És bevált :)! Isteni illata van, nem nehezíti el a hajam, nem zsírosítja! Nálam csodaszer :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

szokeciklon

2014. február 11.

Körülbelül 10 fajta balzsam sorakozik a fürdőszobámban...szóval nem igazán volt erre szükséges :)! De kókusz illatú, 220 Ft volt (250ml) a kedvenc olcsó drogériámban, muszáj volt elhoznom! És bevált :)! Isteni illata van, nem nehezíti el a hajam, nem zsírosítja! Nálam csodaszer :)

Hidratálók: Glutamic Acid, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.