Herbal Essences

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A hajvégek töredezését segít megállítani.

bendee91

2012. augusztus 1.

Kettő is van ebből a pakolásból, ez meg egy ilyen orchideás, kókuszos....tűrkizes csomagolása van.
Sok különbséget nem találtam köztük.
Nem olyan rossz, olcsó is volt. De pótolható termék.:)
Összetevői nem a legszebbek...na meg a kókusz olyan utolsó helyen....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Sok különbséget nem találtam köztük.
Nem olyan rossz, olcsó is volt. De pótolható termék.:)
Összetevői nem a legszebbek...na meg a kókusz olyan utolsó helyen....:)

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Nagyon finom az illata. Állagát megfelelőnek találom, mert se nem híg, se nem túl sűrű. Puha és illatos tőle a hajam. És nem mellesleg, nem is zsírosodik be tőle a hajtövem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

bunieka

2011. március 14.

Nagyon nagyon jóó az illata, habár én csak a hajvégeimen próbáltam ki. Az állaga túl híg nekem, jobban szeretem ha sűrű a pakolás állaga, valahogy jobban bízok a hatásban. A hajam puha lett tőle, és már az illata miatt is érdemes felkenni, de akkor ajánlom inkább a sampon-változatát, ami nekem viszont nagyon tetszett. Ugyanaz az illat, kellemes puha és illatos lesz tőle a hajad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 14.

ágica

2011. március 13.

Én fél óráig hagytam rajta , de sajnos nekem még egy sima balzsam is jobban használt.Sajnálom mert az illata és az állaga jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 13.

feredith

2011. március 9.

Simává és fényessé teszi a hajat. Azt nem vettem észre, hogy ettől kevésbé töredezne, de könnyű, krémes pakolás, és elég csak 5 percig fenn hagyni, már akkor is érezhetően puhább a haj. Az illata is fincsi és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2