Herbária

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2012. január 21.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A foggél cserszömörce levél, fodormenta levél és kasvirág gyökér speciális kivonatát tartalmazza. Csersav tartalmának köszönhetően jelentős összehúzó és vérzéscsillapító hatással rendelkezik, így a gél rendszeres használata jótékony a fogínyre. A kasvirág gyökér és a cserszömörce levél fertőtlenítő hatású, ami a száj egészséges baktérium összetételének kialakulását segíti elő. A foggél egyedülálló, természetes hatóanyagainak köszönhetően alkalmas a mindennapi szájápolásra.

Irish

2016. október 22.

Több tubussal elhasználtam már. Szerettem, hogy nem habzik és kissé fanyar íze van. Mókás, hogy sötétzöld, de ennek köszönhetően mindig sikálni kellett utána a mosdókagylót. A fogkefe sörtéjét is összefogta, ha nem mostam ki utána rendesen.
Azóta találtam jobb fogkrémet (amiben nincs egy rakat parabén), így ezt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

gretam17

2015. március 16.

csodás termék, ajánlom a szájvízük használatát is CSODASZER átálltam erre és minden ismerősömnek dícsérem, most a sampont fogom kipróbálni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

cserryy

2014. október 18.

Eleinte furcsa volt az íze, olyan semmilyennek tűnt, de aztán megszoktam és nagyon tetszik az enyhe gyógynövényes íz. Tartós használatnál nagyon jól taszítja a lepedéket a fogamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

ponydogcat

2012. december 2.

Ínygyulladás,-vérzés esetén kötelező darab. Különben mindennapokra elmex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Ínygyulladás,-vérzés esetén kötelező darab. Különben mindennapokra elmex.

kirala

2012. április 14.

Nem kellemes az íze, nagyon fanyar!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

Nem kellemes az íze, nagyon fanyar!

Hidratálók: Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract, Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: édesítőszer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.