Best of Beauty 2019

Herbária

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A gyógynövények csersav tartalma érösszehúzó és vérzéscsillapító hatású, így a gél rendszeres használata jótékony a fogínyre. A zsályalevél illóolaja fertőtlenítő hatású, ami a száj egészséges baktérium összetételének kialakulását elősegíti.

livtyke91

2019. június 14.

Maga mint fogkrém nem rossz, egyetlen egy bajom volt vele, hogy az íze nem tetszett...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

TRLinda

2018. január 14.

Nálam mindig van,az történt ugyanis,hogy iszonyatosan megfájdult a fogam,na mikor,na mégis,hát szombat éjszakára,mikor nem igazán jutok fogorvoshoz aludni meg nem tudtam tőle.Mivel általánosan Signalt használok,de volt ez is eszembe jutott,hogy a zsálya fájdalom csillapító,hátha.Nem fogat mostam vele,hanem bekentem a fájó fogam vele,5 perc múlva olyan tökéletesen mulasztotta el a fájdalmat,mintha valami erős gyógyszert szedtem volna be és kitartott 6 óráig.A hétvégét evvel "éltem túl" csodaszer volt,úgyhogy nem hiszem azt sem,hogy nem tisztítja és fertőtleníti jobban a fogakat,mint más ezek után.Fogfehérítést valóban ne tőle várjunk.Én mindenesetre állandóan tartom,amúgy is két különböző fogkrémet váltogatok rendszeresen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

nonosmink

2017. augusztus 7.

Fogínyvérzésre kiváló,de a fogaimat sárgította és az íze is érdekes,bár azt meg lehet szokni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Froci

2017. május 27.

A vérző fogínyem kezelésére vettem meg ezt a terméket. Pár használat után én máris érzem a hatását. Az állaga és az íze is eltér a megszokottól, de nekem nem okozott különösebb problémát. AZ ára elég borsos, de a fogíny kezelésére alkalmas fogkrémek közül talán a legolcsóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Rice

2017. január 17.

Nagyon érzékeny fogúaknak és ínyproblémával szenvedőknek tudom ajánlani. Az állaga és az íze picit furcsa lehet eleinte, de meg lehet szokni. Nekem bejött! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Irish

2016. október 28.

Az echinaceás változatát szerettem volna megvenni, de véletlen mellényúltam. A "tesójához" képest nagyon fanyar íze van, nekem nem jött be :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

Vikuszfikusz

2016. szeptember 1.

Az érzékeny fogakra valóban nagyon jó. Én barnulást nem veszek észre a fogaimon, de a fogkefén látszik. És még egy negatívum, hogy a kupakját nehéz visszatekerni, illetve a végefelé nehezen jön ki a gél a tubusból, rázogatni kell, hogy kijöjjön, vagy levágni a tetejét és "kimártogatni" a maradékot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

alizkiss

2016. augusztus 1.

Érzékenyek a fogaim a fogínynél, de ezzel a fogkrémmel nem. Egy utazáshoz vettem egy másik fajta fogkrémet (kis kiszerelésű kellett), és azzal megint visszatért a fogérzékenység. Ami bajom vele, hogy amíg a fogfehérítő fogkrémektől szép fehérek a fogaim, addig amikor ezt használom, a fehérség is eltűnik egy picit. De ha választani kell, hogy a fájdalommentesség a fogvégeknél, vagy a hófehérség, akkor inkább az előző.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

GNóri

2016. március 31.

Annyira örülök és megkönnyebbültem, ahogy elolvastam a véleményeket. Egy-két hete azt figyelem, hogy a fogaim széle, és a fogközök barnás színűek lett. Bár nem volt feltűnő, de mégis nagyon zavart. El nem tudtam képzelni, hogy mitől, teljesen magamba voltam zuhanva, hogy most tényleg én vagyok ilyen igénytelen, vagy mi a fene történik? Valószínűleg nálam is ez a fogkrém lesz a hibás. Egyébként is utáltam, mind az állagát, mind az ízét, nem éreztem utána tisztának a fogaimat, nem volt meg a "fogmosás élmény", de így, hogy még el is színezi a fogam, már repül is a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

DianaS

2016. március 30.

Nem jött be az íze sem és az állaga sem, de azért elhasználtam. Mondjuk ha már hozzá szokunk elfogadható, de nálla sem éreztem azt, hogy fogat mostam, inkább csak mintha valamit rákentem volna a fogamra. Ja és a parabének miatt leveszek egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: édesítőszer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.