Herbária

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A gyógynövények csersav tartalma érösszehúzó és vérzéscsillapító hatású, így a gél rendszeres használata jótékony a fogínyre. A zsályalevél illóolaja fertőtlenítő hatású, ami a száj egészséges baktérium összetételének kialakulását elősegíti.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Samantha

2022. május 23.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyorsan megszűntette a fognyíny problémámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 23.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyorsan megszűntette a fognyíny problémámat.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Hát először is már a színe is elég furcsa, de az íze sem jött be...Mint fogkrém ettől függetlenül jól funkcionál, de az előbbiek miatt nem vettem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

livtyke91

2019. június 14.

Maga mint fogkrém nem rossz, egyetlen egy bajom volt vele, hogy az íze nem tetszett...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

TRLinda

2018. január 14.

Nálam mindig van,az történt ugyanis,hogy iszonyatosan megfájdult a fogam,na mikor,na mégis,hát szombat éjszakára,mikor nem igazán jutok fogorvoshoz aludni meg nem tudtam tőle.Mivel általánosan Signalt használok,de volt ez is eszembe jutott,hogy a zsálya fájdalom csillapító,hátha.Nem fogat mostam vele,hanem bekentem a fájó fogam vele,5 perc múlva olyan tökéletesen mulasztotta el a fájdalmat,mintha valami erős gyógyszert szedtem volna be és kitartott 6 óráig.A hétvégét evvel "éltem túl" csodaszer volt,úgyhogy nem hiszem azt sem,hogy nem tisztítja és fertőtleníti jobban a fogakat,mint más ezek után.Fogfehérítést valóban ne tőle várjunk.Én mindenesetre állandóan tartom,amúgy is két különböző fogkrémet váltogatok rendszeresen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

nonosmink

2017. augusztus 7.

Fogínyvérzésre kiváló,de a fogaimat sárgította és az íze is érdekes,bár azt meg lehet szokni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Froci

2017. május 27.

A vérző fogínyem kezelésére vettem meg ezt a terméket. Pár használat után én máris érzem a hatását. Az állaga és az íze is eltér a megszokottól, de nekem nem okozott különösebb problémát. AZ ára elég borsos, de a fogíny kezelésére alkalmas fogkrémek közül talán a legolcsóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Rice

2017. január 17.

Nagyon érzékeny fogúaknak és ínyproblémával szenvedőknek tudom ajánlani. Az állaga és az íze picit furcsa lehet eleinte, de meg lehet szokni. Nekem bejött! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Irish

2016. október 28.

Az echinaceás változatát szerettem volna megvenni, de véletlen mellényúltam. A "tesójához" képest nagyon fanyar íze van, nekem nem jött be :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

Vikuszfikusz

2016. szeptember 1.

Az érzékeny fogakra valóban nagyon jó. Én barnulást nem veszek észre a fogaimon, de a fogkefén látszik. És még egy negatívum, hogy a kupakját nehéz visszatekerni, illetve a végefelé nehezen jön ki a gél a tubusból, rázogatni kell, hogy kijöjjön, vagy levágni a tetejét és "kimártogatni" a maradékot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

alizkiss

2016. augusztus 1.

Érzékenyek a fogaim a fogínynél, de ezzel a fogkrémmel nem. Egy utazáshoz vettem egy másik fajta fogkrémet (kis kiszerelésű kellett), és azzal megint visszatért a fogérzékenység. Ami bajom vele, hogy amíg a fogfehérítő fogkrémektől szép fehérek a fogaim, addig amikor ezt használom, a fehérség is eltűnik egy picit. De ha választani kell, hogy a fájdalommentesség a fogvégeknél, vagy a hófehérség, akkor inkább az előző.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Nem szabályos INCI név. Jelentése: édesítőszer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.