KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HERBioticum

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annus82, Módosítva: 2017. augusztus 9.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Összetevőinek köszönhetően kitűnően alkalmas a száraz bőr kezelésére, nyugtatólag hat az allergiás bőrirritációra. A Sheavarázs teljes értékű tápanyag a bőrnek, mely a shea vaj és a kakaóvaj egyedi kombinációja. Természetes antioxidánsokban, zsírsavakban és E-vitaminban gazdag. A shea vaj és a kakaóvaj egyedi kombinációja. A shea vaj különösen hatékony, természetes hidratáló, mivel rengeteg olyan zsírsavat tartalmaz, ami szükséges ahhoz, hogy bőrünk megtartsa nedvességtartalmát és rugalmasságát. Bőrpuhító hatású, elősegíti a kirepedezett bőr gyógyulását. Kisebb égési sérülések esetén segíti a bőr regenerálódását. A kakaóvaj kitűnő bőrápoló tulajdonságokkal és különleges vízmegtartó hatással rendelkezik. Magas antioxidáns és zsírsav tartalma miatt védi és lassítja a bőr öregedését. A kakaóvaj serkenti a kollagén termelődést, aminek a hiánya a striák kialakulásához vezet. Alkalmas a narancsbőr kialakulása ellen megelőző kezelésként. További természetes növényi kivonatokkal és olajokkal a bőr egészségéért: gránátalma kivonat, aloe vera kivonat, avokádó olaj, kókusz olaj, olíva olaj. Hozzáadott E-vitamint tartalmaz. Mesterséges szín- és illatanyagot nem tartalmaz. Parabén és kőolajszármazék mentes.

mujerconfused

2017. október 27.

Első nyereményem itt a KMen :) a munkahelyemen ezt lett az őszi-téli szárazságra rendszeresített kézkrémem. Elégedett vagyok vele, gyorsan beszívódik és jól hidratál. Az illata annyira nem jön be, de szerencsére nem túl erős szóval el tudom majd használni.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

silvike

2017. október 22.

Sokat segitett a boromon, estenkent szoktam hasznalni. Gyorsan beszivodik, es tartosan hidratal!

silvike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

NikolettaV

2017. október 15.

Nem igazán használok testápolót, ezt tesztelésre nyertem. Mióta megkaptam, minden este használom. Az állaga tökéletes, nem folyós, az illata kellemes. Könnyű használni, hamar beszívódik és jól hidratál. Összességében teljes mértékben elégedett vagyok a termékkel.

NikolettaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

netka

2017. október 13.

Tesztelésre nyertem! Nagyon örültem neki, de azért itt a nem elfogult véleményem:
Nagyon kellemes textúrájú krém! Gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet tőle...
Számomra az a legpozitívabb, hogy nincs erős illata...természetes illatokat kedvelőknek ajánlom!

netka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

fcsenge

2017. október 11.

Habos állagú, semleges szagú kém, melyet relatíve nehéz eloszlatni a bőrön de viszonylag hamar beszívódik. Az összetevők nagyon szépek, hidratál is, noha nem kiemelkedő, olcsóbb termékek is hasonlóan teljesítenek. Összességében elégedett vagyok, örülök, hogy kipróbálhattam, azonban valószínűleg magamtól nem venném meg.

fcsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Kinga79

2017. október 9.

Tesztelésre nyertem. Praktikus a csomagolása, illatmentes termék. Most látom, hogy az összetevői között szerepel az illatanyag...én nem érzek rajta semmit :)
Az állaga sűrű krém, de könnyen eloszlik, gyorsan beszívódik.
A bőröm vízhiányos, de nincs türelmem minden nap kenegetni, ezzel a krémmel kivételt teszek, különben nem igazán tudnék véleményt írni róla.
Rajtam semmi extrát nem csinál, nem tud többet, mint az általam alkalmanként -lényegesen olcsóbb testápolók.
Kíváncsi leszek, amikor nagy hideg lesz és a kézfejemen repedezik a bőr, akkor mit produkál majd.

Akkor frissítek. Addig 3 csillag.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Az állaga sűrű krém, de könnyen eloszlik, gyorsan beszívódik.

Akkor frissítek. Addig 3 csillag.

Mila85

2017. október 8.

Itt olvasottak alapján vettem meg, kell télre egy kicsit táplálóbb krém. Valóban jól beszívódik, de nekem vhogy fullaszt, főleg combon, lábon éreztem, hogy fullaszt és izzad alatta a bőröm. Ettől függetlenül nincs vele gondom, kézre is kellemes el fogom használni, illata is visszafogott. Meglátjuk milyen az ápoló hatása hosszabb távon.

Mila85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

bodri95

2017. október 6.

Nagyon nagyon jó testápoló, nagyon könnyeden beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után,pedig elsőre egy nehezebb krémnek tűnik. Nekem az illata is tetszik. Valószínűleg sokáig elég lesz, mert nem spórolok vele, de mégis alig fogyott belőle. Így őszre-télre biztosan remek szolgálatot fog nyújtani, de még nyárra is el tudom képzelni, mert tényleg remek az állaga.

bodri95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

educ

2017. október 3.

Itt nyertem ezt a terméket :) Még soha nem nyertem semmit, úgyhogy nagyon örültem, és annak is, hogy nagyon biztonságos csomagolásban érkezett.
Illatáról a természetesség jut eszembe. Először a kézfejemen próbáltam ki, sosem volt még ilyen tömzsi de mégis lágy állagú krémem (sőt, testápolókat egyáltalán nem használok, egy jópárban csalódtam mert nagyon nehezen szívódtak be), de ez....el se hittem hogy ilyen hamar beszippantja a bőröm. Az is meglepett, hogy picike mennyiség is milyen sok területre elég. És az érzet utána nagyon finom, puha, egyáltalán nem nehéz érzetű.
Szerintem ha elfogy, biztos lesz utánpótlás, mert nagyon tetszik!! :)
Ajándékötletnek is kiváló akár :)

educ
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Szerintem ha elfogy, biztos lesz utánpótlás, mert nagyon tetszik!! :)
Ajándékötletnek is kiváló akár :)

CeCeDrake

2017. szeptember 10.

Ajándékcsomagban kaptam.
Mivel még nincs narancsbőröm, ezért megelőzésre használom. Szerintem picit feszesít is. Tetszik, hogy gyorsan beszívódik.
Update: az egy dolog, hogy nagyon jó hidratáló készítmény, de feszesíti a bőrt! Ezt használom minden este most már egy hete és látható a változás. Nem tudom mi a titok, de addig nem is érdekel, amíg ebben a kis tégelyben van!
Ajánlom mindenkinek
Update2: kíváncsiságból használom arcra is. Eleinte csak este, de néhány napja reggel is. Baromi érdekes, hogy a kombinált bőröm, ami sok terméktől úgy csillog, mint egy diszkógömb, ettől nem. Pedig még púdert sem használok. Üde, friss az arcom, pihepuha, olyan élettel teli és feszes. Még próbálkozom vele.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Ajándékcsomagban kaptam.
Ajánlom mindenkinek

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Urea, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!