Himalaya Herbals

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az új összetételű krém aktív hatóanyagtartalma 100 %-ban növényi eredetű. A kapokfa összehúzó és hűsítő hatású, ápolja az aknékat és pattanásokat, és segít azok kialakulásának megelőzésében.

A barátcserje enyhíti a bőr irritációját. Az aloe vera regenerálja és puhítja a bőrt.

Horvathmilla22

2018. szeptember 17.

Ez a termék valami borzalmas.
Tavaly kezdtem el használni,a nagyon zsíros bőrömre,volt hogy este is bekentem amikor társaságban aludtam hogy reggel ha felkelek ne legyen egy merő zsírtócsa a fejem,hát amilyen szépnek indult,olyan rossz lett a vége.
Sehogy sem lehet felkenni úgy hogy ne maradjon csíkos vagy foltos,nagyon nehéz kenni.
2 óraig ha matton tartotta a bőrömet aztán elkezdett lefolyni mintha izzadnék,pedig nem volt meleg,és nem izzadtam.
Amikor használtam,másnapra mindig tiszta pattanás lett a fejem.
Smink alá is szerettem volna használni,de esélytelen volt,mert foltokban száraz lett a fejem tőle.
1 csillag,nekem nagyon nem vált be,ennyi pénzért ilyen kicsi kiszerelés. Sajnálom mert nagyon bíztam benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Ez a termék valami borzalmas.
Amikor használtam,másnapra mindig tiszta pattanás lett a fejem.

somi11

2018. március 15.

Tényleg mattít, kisebb pattanásokon is segít. Ami nagyon tetszik benne, hogy nem szárít és kicsi tubusa ellenére nagyon sokáig elég. Persze én nem az egész arcomat kenem vele, csupán a problémás területeket. Szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 15.

Teszter03

2017. december 6.

Nekem nagyon bejön. Már a negyedik tubusommal használom...Mattít, összehúzza a púrusokat és nekem valahogy szebb lesz tőle a bőröm összképe : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Stanczi

2017. július 9.

Valóban matt lett tőle a bőröm, én sem mondanám csodaszernek, a kialakulófélben levő pattanások ellen nem igazán ért sokat. Az esti arctisztítás után kentem fel az egész arcomra, és reggelre szebb lett valamennyivel a bőröm. Viszont annyira nem lett nagy a szerelem, hogy újra is vegyem. Főleg, hogy tele van pakolva parabennel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Jucaa

2017. július 5.

Nem vitatom, hogy hatásos lehet, de igazán makacs aknéval azért nem tud megbirkózni. Olykor használom még, mikor érzem, hogy ki fog jönni egy új patti, de olyan még nem fordult elő, hogy teljesen meggátolta volna a kialakulását. Újravettem már, ha elfogy, talán ismét megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

verabaranyi93

2017. június 6.

Nem csodaszer, de valamennyi hatása van. Este, lefekvés előtt szoktam az egész arcomra kenni. Ha nem piszkálom meg a pattanásokat, akkor segít a gyorsabb gyógyulásukban, de nem egyik napról a másikra. Alapvetően azért hasznos, kitartok mellette, már háromszor újra vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Naschkatze

2017. május 20.

Röviden: CSODASZER
Bővebben: hormonális változások hatására az eddig makulátlan arcbőröm egyszer csak tele lett az orcámon és az állkapocs mentén tele pattanásokkal, szinte egyik napról a másikra. Egészen véletlen akadtam erre a krémre, mikor a DM-ben vásároltam, gondoltam teszek egy próbát, de nem fűztem túl sok reményt hozzá. Este lefekvés előtt, arctisztítás után bekentem a problémás részt és már másnapra láttam a hatását. Ugyan nem lett hirtelen tökéletes a bőröm, de a duzzanat lehúzása már egy este után bekövetkezett. Ma van egy hete, hogy használom és majdnem teljesen eltüntette a pattanásaimat. Egy hét múlva szerintem már nyoma sem lesz.

Én úgy szoktam alkalmazni, hogy este, lefekvés előtt egy vastagabb réteget kenek az arcomra, reggel pedig arctisztítás után, sminkelés előtt vékonyan kenem be a problémás részt. Nem lehetetlen rá sminkelni, de azért óvatosan, vékonyan kell alapozót/korrektort kenni rá, különben olyan "gagyi alapozós" kinézete lesz az arcnak. De ez mit sem von le az értékéből, hiszen a teljes letargiából hozott vissza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Röviden: CSODASZER

FannerManner

2017. február 7.

Nem csodaszer, de gyorsabban gyógyulnak a használata mellett a pattanásaim. Csak a pattanást kenem be vele arctisztítás után este. Smink alá egész arcra nem tudnám elképzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

mooo

2017. január 1.

Száraz-kombinált-pattanásos bőrömre nekem bevált. Nappalra és éjszakára is használom, a problémás területbe vastagon belemasszírozom, szükség esetén vagy sminkelés előtt teszek fölé plusz könnyű hidratálót. Annak ellenére, hogy a pattanásaimat szépen lehúzza 1-2 nap alatt nem szárítja a bőrömet, ez nekem fontos, mert sok terméknél pont az a bajom, hogy túlszárít és ezért extra hidratálót kíván a bőröm, ami pedig újabb pattanásokat okoz. Ennél a terméknél erre nincs szükség, így biztos helye lesz a pattanások elleni "fegyvertáramban"! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

csakvi

2016. december 10.

Egyszerűen csodás. Imádom. Sajnos egyértelműen nem kizárólag természetes alapanyagú, van benne egy-két csintalanság - cserébe viszont lehúzza a gyulladást és két-három nap alatt eltűnnek a pattanásaim. Csak ajánlani tudom. És árban is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Propylene Glycol