Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andicska, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Hatékony ránctalanító, bőrfeszesítő és hidratáló összetevőket tartalmazó testápoló a mindennapi bőrápoláshoz, mely javítja a bőr feszességét, szerkezetét és rugalmasságát. A woodfordia és a rózsa mirtusz segítenek megelőzni a bőröregedést, míg a dióolaj tonizálja és feszesíti a bőrt. A sáfrányolaj intenzíven hidratál és segít a bőr rugalmasságának megőrzésében, hogy bőre láthatóan szebb tónusú, feszesebb és rugalmasabb legyen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

m_maya

2016. január 27.

Könnyű állagú, jól felszívódó krém. A feszesítő hatását nem nagyon tapasztalom, de lehet, hogy többször kéne bekennem magam. Internetről rendeltem, de sajnos az itteni drogériákban nem lehet kapni ezt a változatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

AnnAsher

2015. június 4.

Nagyon hatékony bőrápoló, az biztos, jól hidratál és puhít, viszont nem feszesít kellőképpen. Előnye, hogy egyáltalán nem ragad, gyorsan beszívódik, és nagoyn kellemes, diszkrét illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

vivieeen1919

2014. november 18.

Jo az illata..jo erzes bekenni vele a bort

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Jo az illata..jo erzes bekenni vele a bort

majtika32

2014. július 1.

Én a feszesítés miatt vettem meg, egy hete használom, de még nem tapasztaltam sok mindent. A testápolásával nincs semmi baj, de ha azt akartam volna, akkor a kakaóvajasat veszem meg. Az öregedés elleni kézkrémének még mindig jobb a feszesítő hatása a fenekemen :D
Majd írok még további véleményt róla.
Update: Hááát továbbra sem feszesít, testápolónak meg van sokkal jobb, ami hidratáljon. Pozitív dolog, h gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros nyomot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Majd írok még további véleményt róla.

kbeata87

2013. október 27.

A kedvencem. Jó áron kapok egy olyan testápolót, ami kellőképp hidratál, kellemes az illata, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet és az érzékeny bőröm is szereti. Mindent tud, amit kell :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Makk Zsuzsó

2013. október 23.

Használgatom egy ideje, kellemes rózsaillatú, könnyen felszívódó, megfelelően hidratáló testápoló. Feszesítő hatást nem tapasztaltam, igaz nem is használom naponta. Jó ár/érték arány, de hűha-hatás nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

Lorigil

2013. szeptember 2.

Azonnal felszívódik, nagyon jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet, kellemes az illata, szerintem mindent tud, amit egy jó testápolónak kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

kzagrab

2013. augusztus 22.

hidraál meg tökjó de valahogy valami hiányzik belölle nekem:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

hidraál meg tökjó de valahogy valami hiányzik belölle nekem:/

szantoniki

2012. december 15.

Fantasztikus krém, nem hagy zsíros érzést, de tökéletesen hidratál, pedig nekem nagyon száraz a bőröm és az illata is kellemes egy újabb termékük amit imádok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

otomar87

2012. október 8.

Teljesen egyetértek az előző véleményezővel. A tartósítószerek nagyon rontják az amúgy egész jó összetevőlistát. Na de a lényeg: finom illat, gyorsan felszívódik, vészhelyzetben arcra is lehet használni, puha lesz tőle a bőr. Az új kedvencem, nagyon nem bántam meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Rhodomyrtus Tomentosa Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2