Himalaya Herbals

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kori, az összetevőket feltöltötte: Arianne, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1699 Ft

Az aknék és a pattanások okozta hámsérülések gyorsabb és hegesedés nélküli regenerálódását elősegítő bőrápoló krém, mely antimikrobiális összetevőinek köszönhetően segít leküzdeni az aknés bőrfelület fertőzött, gyulladt állapotát.

Ár: 1699 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
bagolylilith

2018. szeptember 12.

Az egyik webáruházról szoktam nagyobb mennyiségű Himalaya terméket vásárolni, és az egyik rendeléshez kaptam ajándékba. Azóta ha van nagyobb akció, mindig betárazok belőle, mert habár eredeti áron nem venném meg, nélkülözhetetlen darabja lett az arcápolási rutinomnak. A hormonális, mélyen ülő, kinyomhatatlan sorscsapásokat szépen kezeli, megnyugtatja a kezelt bőrfelületet. Nálam úgy éri el a kívánt hatást, hogy éjszakára a nem problémás területet a szokásos éjszakai krémmel kenem be, a problémás területet pedig ezzel. Tényleg megéri türelmesnek lenni vele, mert hosszabb távon teszi a dolgát, én biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Jucaa

2017. július 5.

Ahogy ugyanennek az arclemosó gélje, ez se vált be. Az acne-n-pimple krémnél talán egy fokkal viszont nagyobb hatást is el lehet vele érni, de előfordult, hogy csak rontott a helyzeten és még pirosabb lett tőle a pattim. Egyáltalán nem szimpi, hogy egyszer egyik, másszor másik verzió fordult elő, ezért nálam nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

zsofien

2017. június 2.

Nálunk ez egy kifogyhatatlan termék. Nem használom minden nap, azt próbáltam már, de tényleg nem változtat úgy semmin. De kozmetikus/ nyomkodás után a gyorsabban eltűnnek a piros foltok. Nem tökéletes, de szeretem használni, jár a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Barbi93

2016. december 28.

Ez az első olyan krém, amit 2 hét használat után "kiűztem" a polcomról. Nagyon bíztam benne, mivel természetes összetevőket tartalmaz hátha ezzel már fél sikert elérek a pattanásos arcbőrömön...sajnos tévedtem. Célzottan csak a pattanásokra tettem, nem mulasztotta el sőt mellette sok-sok kis pötty előjött. Krém maga sűrű nehezen kenhető és az illata sem a legjobb. Semmi pozitív dolgot nem tudok róla írni úgyhogy nálam 1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Ercibaba89

2016. október 26.

Az illata borzalmas, az állaga túl sűrű, nehezen kenhető, és még a pattanásokat sem rémiszti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

AligatorBaby

2016. szeptember 27.

Nos nagyon szerettem volna 5 csillagot adni, mert az aknémat nagymértékben enyhítette, még a nagy bumszli bőr alatti patikkal is elbánt, és a pattanás utáni foltokkal is csodát művelt, illetve a zsírosságon is nagymértékben segített DE most jön a negatívum, sminkalapnak borzasztó:( Szinte lehetetlen rá alapozni, minden alapozót betúrosít, mert úgy szárad rá a bőrre, mint az ilyen lehúzhatós arcmaszkok vagy a fogkrém, és lehetetlen bármilyen alapozót normálisan eldolgozni az arcon utána. Nem tudom még mit kezdjek vele, lehet hogy éjszakai krém lesz belőle, bár sajnálom, hogy nem tudom nappali krémnek használni, mert a faggyútermelésemet lecsökkentette, ezért pláne kár, hogy nappalra nem jó, mert pont akkora kéne a zsírosság csökkentés a legjobban :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Kori

2016. március 19.

Annyira akartam, hogy jó legyen, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Szorgosan kenegettem, volt, hogy napjában többször is, csak az adott pontokra, a megmaradt "sebekre", de nem változtatott semmin. Pedig nagyon elszántan teszteltem: egy hétig használtam, aztán egy hétig nem, vagy napokig csak az arcom egyik felén, a másik oldalon egyáltalán nem, vagy két nagyjából egyszerre kialakult "sebet" versenyeztettem, úgy, hogy az egyikre használtam, a másikra nem, de nem tapasztaltam különbséget. A gyógyulást nem gyorsította, nem is lassította, egyszerűen nem volt a bőrömre semmilyen hatása. Csak úgy volt ott, egy sárgás kis krémpötty, aminek nagyon kedveltem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Dori_91

2016. január 19.

Elég sokat segített a csúnya aknéim eltűnésében, úgyhogy megadom neki a max pontot. Türelmesnek kell lenni vele, mert nem egy-két nap alatt látszik a hatása, viszont megéri várni. Nem kell belőle sok, és ha jól emlékszem olyan 4-5 nap alatt már jelentősen javultak a bőrhibáim. (Az ára külön jó pont volt, akciósan vettem a Douglasban :D)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

ami2015

2015. június 11.

Nekem sajnos nem vált be. Nehéz, zsíros hatást kelt, a bőrömön se javított semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Propylene Glycol

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.