Himalaya Herbals

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2019. július 11.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1999 Ft

Természetes gyógynövény kivonatokban gazdag szappanmentes arclemosó. A citromhéj, a rózsa és a méz frissíti a bőrt, anélkül, hogy
kiszárítaná azt.

Gluténmentes. Nem tartalmaz mesterséges illatanyagokat és színezékeket.

Ár: 1999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Nomchy

2020. december 15.

Beauty boxban lapult ez a lemosó, amit félre is tettem, miután megkaptam.
Most kedvem támadt hozzá, miután csekkoltam, hogy jó eséllyel teljesen malassezia szaporító összetevőktől mentes.
Az illata számomra elég borzasztó, de a hatásával nem volt bajom. Kicsit kevésbé masszív géles állag, mint amit megszoktunk, de ettől függetlenül nem folyt el a tenyeremen. Kevés is elég belőle.
Engem nem zavartak a szemcsék, szerintem elég aprók hozzá, hogy kárt ne okozzanak.
4 csillag, amiért malessezia free, amúgy nem nyúlnék érte a drogériában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Beauty boxban lapult ez a lemosó, amit félre is tettem, miután megkaptam.
4 csillag, amiért malessezia free, amúgy nem nyúlnék érte a drogériában.

Rarity

2020. november 21.

Én is Beauty boxban kaptam, nekem nagyon tetszik. Apró, tényleg nagyon apró szemcsék vannak benne, egyáltalán nem durva, így mindennapos használatra is alkalmas. Az illata nekem nagyon tetszik, frissítő citromtorta. :) Használata igazi friss, tiszta érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

NovakneViki

2020. október 13.

A szeptemberi pixiboxban lapult. Az illata engem a kólára emlékeztet, mert citromos is meg fahéjas is. A fahéj őrlemény mint természetes radírozó szemcse érdekes, de egymás utáni használatnál már kifejezetten kellemetlen. Tisztítani tisztít, az állaga valóban híg. És ez a tusfürdő flakon meg mellé a kartondoboz csomagolás pluszban abszolúte felesleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 13.

Beiggi

2020. szeptember 28.

Az egyik box tartalmazta, pozitív, hogy tényleg érezhetően tisztít viszont nagyon híg és mosogatószer illata van, valamint tényleg tartalmaz szemcséket amiket nem tudok mire vélni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

cintialaura

2019. november 14.

Számomra túl híg állaga volt, de ami miatt a legjobban mérges vagyok, hogy sehol nem volt a leírásában hogy radírozó szemcséket tartalmaz, emiatt a használata sem volt komfortos. (Ráadásul a fizikai radíroozásnak már nem vagyok a híve.) Ha valaki viszont azért venné mert radíroz, ne tegye mert ahhoz viszont túl aprók a szemcsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Csokirita89

2019. augusztus 27.

Nagyon szeretem ezt terméket, az illatát egyenesen imádom, egyáltalán nem pattogtam ki tőle pedig kipattogok a himalayás termékektől, vegyétek bátran! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Honey

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Kivonat, amit a ceyloni fahéjfa szárított kérgéből nyernek. A ceyloni fahéj a babérfélék családjába tartozó fa, ami Sri Lankán és India déli részén őshonos, nem azonos a cassia fahéjjal, mely utóbbinak magas a kumarin tartalma. A ceyloni fahéj kivonata antimikrobális, antioxidáns, összehúzó, nedvesítő, illatosító, a bőrt kondicionáló és védő hatású összetevő.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.