Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

E-vitaminban gazdag búzacsíra olaj és az ártalmas napsugarakkal szemben (UV) természetes védelmet nyújtó sárgarépamag olaj harmonikus együtthatása megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.

Ár: 499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Krtek1

2019. szeptember 10.

Kb 300 forintért jutottam hozzá dm-ben. Ebből fakadóan igazából nem voltak hatalmasak az elvárásaim. Ez volt az első ajakbalzsamom, ami ilyen tubusos kiszerelésű, azt kell mondjam, vegyesek az érzelmeim. Furcsa, de kifejezetten tetszik a csomagolása és nekem ez dob a feelinghez mindenben. Nem félek, hogy összetörik a táskámban (himalaya ajakápoló csomagolása csinált már ilyet :D ), nem kell belenyúlni, ha rúzsra kenem és piszkos lesz, szerintem egyszerűbb megtisztítani. Az illata/íze olyan növényes. Néha zavar kicsit, de nem kibírhatatlan és nem érezni nagyon sokáig. Az állaga lágy, én azt vettem észre, hogy inkább ül a számon, nem annyira szívódik be. Ez az, amit nem annyira szeretek. Összességében nem rossz termék szerintem, csak hát a patikai ajakápoló veri. Teljes árán sajnáltam volna a pénzt, így azt mondom, oké. Ha valaki találkozik vele akciósan, egy próbát megér, táskában tartós, hirtelen előkapós darabnak szerintem rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Formidable

2019. június 20.

Sűrűbb állagú ajakbalzsam, a tubusból kinyomva kissé fehéres színű, de az ajkakon már abszolút színtelen, krémes, kifejezetten jó viselet. Nem hagy maga után bizsergető érzést és nem is hűsít. Nem kelt zsíros hatást az ajkakon, csak egy enyhe, természetes hatású fényt ad, tehát egyáltalán nem teszi nyilvánvalóvá, hogy ajakápolót használtunk. Van egy kellemes, kissé édeskés illata, de én csak akkor érzem, mikor épp kenem fel az ajkaimra. Attól függ persze, hogy milyen vastagon visszük fel, de tapasztalataim szerint viszonylag gyorsan felszívódik. Azt nem tudom, meddig tart ki majd ez az egy tubus, de amint kifogy, update-elek.
A Labello Fruity Shine (egész pontosan a görögdinnyés) csúnyán kiszárította az ajkaimat, erre kerestem SOS megoldást, amit ebben az ajakápolóban meg is találtam. 2-3 nap alatt gyönyörűen rendbe tette a száraz, cserepes, sebes ajkaimat, és így, kicsit több, mint egy hét múltán kijelenthetem, hogy csodaszer, már a hegek is teljesen eltűntek. Számomra a stiftes Carmexnél is jobban bevált, és az ára is kezdvezőbb (pláne, hogy akciósan 349 Ft-ért jutottam hozzá, így szinte ajándék), SOS helyzetben pedig remekül helytállt, így ilyen helyzetre is csak ajánlani tudom. (A szép összetevőlistáról nem is beszélve!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

vszilvi94

2019. május 29.

Egészen hatásos ajakápoló, puhák lesznek tőle az ajkaim. Ez a gyerekrágó-illat kicsit természetellenes volt számomra, amikor először használtam, és nekem az sem igazán jött be, hogy fénylik. Ezek miatt egy időre mellőztem, majd elkezdtem éjszakára használni. Mostmár egyre inkább barátkozom meg vele. Nem vagyok biztos benne, hogy újraveszem, de mindenképp elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

tamasbalazs01

2019. május 27.

Én ebben a termékben találtam meg a tökéletes ajakápolót. Nem fénylik, hosszú távon sem szárítja ki az ajkaimat, nincs erős illata, és az állagát is szeretem. A hatása pedig nagyon jó, gyorsan rendbehozza a kiszáradt ajkakat. Ha jól emlékszem 3 éve vettem meg először, azóta csak ezt használom. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

sziluetta

2018. december 16.

Ma beszaladtam a Rossmannba ajakápolóért, mert megint otthon felejtettem és kezdett kicserepesedni a szám. Kis hezitálás után erre esett a választásom, épp le volt akciózva, amúgy őszintén nem vártam sokat, csak kenni akartam valamit a számra. Hát szerintem csudijó illata van, ilyen megenném annyira jó, valami régi gyerekkori rágógumira emlékeztet, és nekem a hatása is bejött, kibírta a szám a napot. Az hogy mennyit hidratál.. hát én az illata miatt állandóan újrakenem, így esélye sincs kiszáradni a számnak.

Up: továbbra is jó véleménnyel vagyok róla, hosszútávú használat után az a véleményem hogy szépen hidratál, már sokszor megmentett, de sajnos avas szaga lett, így már nem ezt hordom magammal megmentő gyanánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

wifee

2018. december 15.

Egy sima ajakápoló, semmi extrát nem kell tőle várni. Az én ajkaim nem cserepesednek könnyen, csak ha elfelejtkezem eleget inni. Az illata elsőre még kellemesnek tűnt, pár használat után már azt kívántam bár ne lenne ilyen illata. Nem szárította tovább az ajkaim, de különösebben puhák sem lettek tőle. Nem venném újra.
fcsenge véleményét annyival kiegészíteném, hogy a sárgarépa nem keresztesvirágú növény hanem ernyős virágzatú, és nem fényérzékenyít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

natulcien

2018. március 16.

Rengeteg ajakápolót próbáltam drogériás, és koreai vonulaton is minden árkategóriában. Számomra az egyszerűen beszerezhető drogériás vonulat abszolút első helyezettje egy az ajakápoló. A Laneige lip maszkja természetesen sokkal jobb, de ez a táskabarát, SOS ajakápoló számomra, amit bármikor előkaphatok, ha épp szükség van rá. A tubusos kiszerelés nekem nagyon kézre áll, a híg állag is kifejezetten teszik. Sokáig hidratált érzetet hagy maga után és ami a legelőnyösebb tulajdonsága, hogy nem szárítja a szám. Ha be kell szaladni egy drogériába, mert gyorsan kell valami az ajkaimra hidratálásnak, tuti ezt fogom lekapni a polcról. Amúgy meg Laneige Lip Mask.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Eple

2018. március 1.

Sajnos nem vált be, még jobban kiszáradt a szám a használata mellett. Az illata pedig a másik ami nekem nagyon nem tetszett :/ A kiszerelése és állaga miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

SzL

2017. december 30.

A kiszerelése nem a kedvencem, de ez az én hibám, hogy ezt vettem. De úgy gondoltam majd a termék hatása kárpótol. Hát nem teljesen így van. Van egy fajta fura cukorka illata (ami a vélemények alapján ahogy többen írták rágógumi illat), ami nekem nem a kedvencem. Az állaga más ajakápolókhoz képest kicsit hígabb, vizesebb. Ez meg látszik a hatásán is. Puhítani nagyjából jól puhít, valamennyire hidratál is. De azért igazán száraz ajkakkal már nem bánik el. Mindennapos napközbeni használatra elmegy, így hogy csak alap ápolásra van szükségem. De én ennél azért többre vágyom, főleg éjszakánként kenem be a számat. De arra sajnos ez számomra kevés. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

dinkofanni

2017. július 8.

Számomra megfelelően hidratál és nagyon puhává varázsolja az ajkaimat. Nagyon tetszik a kiszerelése is, mindig magamnál hordom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0