Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Mélytisztító arcpakolás, mely szabályozza a faggyútermelődést és kitisztítja az eltömődött pórusokat. Használatával megelőzhető a pattanások kialakulása.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: polynaranna
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Szeged, fizetés: Előre utalással vagy személyes átvétel

Celerina

2020. július 25.

Nagyon szeretem ezt az arckrémet/pakolást, régen rengeteget segített a kombinált, pattanásos bőrömön.

Sajnos most nem találtam meg a drogéria polcain, pedig ismételten jól jött volna. Remélem nem vonják ki a forgalomból :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

sarahun

2020. július 14.

Az arctisztítójával együtt vettem meg akciós csomagban. Az illata erős, és nehezebb lemosni, de alapvetően nem rossz. Szépen mattítja a bőröm zsírosabb részeit, és kellemes érzetet hagy. A bőröm szárazabb részén viszont kicsit csíp, kellemetlen. Nem túl gyakori használatra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

zek

2020. június 28.

Ha mindig van valami csúnyaság az arcomon, segít rendbe tenni. Nem sokszor használom. Havonta kétszer. Max hetente egyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

dalmacsek

2020. június 16.

Sokáig nem találtam a drogériák polcain, így nagyon megörültem, mikor új kiszerelésben (két alkalomra való, kis tasakos) szembe jött velem egy Rossmannban. Régóta az egyik kedvenc arcmaszkom, szuperül tisztít, mattít, összehúzza a pórusokat, szinte "kivasalja" az arcom. Hetente egyszer használom, nagyon sokat segít a pattanásos/kombinált bőröm karbantartásában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Pdori888

2020. június 2.

Szeretem ezt a pakolást, szépen mattít, nem okoz pattanásokat, jól tisztít, a pórusokat is szépen kitisztítja. Az illata kicsit erős, és nehéz lemosni is, de a hatása miatt megéri kicsit bajlódni a lemosással. :D 1 - 1,5 hetente használom. Rossmannban kiárusításban jutottam hozzá lényegesen olcsóbban, remélem nem fog megszűnni a termék. Mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

diavkli

2020. május 31.

Imádom ezt az arcpakolást. Nagyon érezni rajta a parfümöt, viszont minden alkalommal egységes, tiszta és puha bőrt eredményez. Nagyon erős maszk, legalábbis számomra, így max hetente 1x használom, lemosni elég nehéz, kicsit szemcsés, így felér egy radírozással is. Rengeteg alkalommal újravettem már, és még sokszor újra is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Marfoglaltvoltanevem

2020. május 13.

Nekem nagyon bevállt! Teljesen rendbe tette a pattanásos, kombinált bőrömet 4 nap alatt! Előtte esküszöm már mindent kipróbáltam, amit tudtam, hogy eltünjenek a fekete és mélyen meghúzódó fehér mitesszerek. The Ordinary, La Roche-Posay, Yves Rocher, Ilcsi; az összestől vártam a csodát, de volt, hogy még inkább rontottak a bőröm állapotán.
Minden nap használom, teljesen kitisztítja, felfrissíti az arcomat (és utána szoktam még használni a Himalaya Herbals Barackos Arcradírt). Kicsit kiszárítja a szám két végét és az orrcimpáim alatti bőrt, de azt egy kevés hidratálókrém meg tudja oldani.
Csak ajánlani tudom, szerintem jó áron kapható, finom illata van, és nekem tényleg ez volt az egyetlen ami hatásos volt és csodaszerként rendbe rakta a bőrömet. Simább és feszesebb a bőröm és tűnnek el a mitesszerek, és korábbi aknék után maradt foltok, hegek is. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

AligatorBaby

2020. május 1.

Nagyon szuper arcpakolás aknés szeborráés bőrre, a gyulladást leviszi és nagyon szépen mattít, én heti min 2-3szor használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, a pirosságot eltünteti és utána a bőröm lényegesen tisztább, az állaga kicsit ilyen boszorkányfőzetes, de csodaszer!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

ViviS

2020. április 12.

Hetente 1szer szoktam használni, nagyon szépen kitisztítja a bőröm. Mikor megszárad elég nehéz lemosni, felér egy bőrradírozással, viszont problémát nem okozott, így rosszat nem tudok rá mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

EloiseBlack

2020. február 2.

Szeretem szinte mindent leszed és nincs fura szaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Szeretem szinte mindent leszed és nincs fura szaga.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

"Fuller’s Earth"-nek nevezik. A bentonithoz hasonló, szürkés-zöld színű agyag, melyet más agyag fajtákhoz hasonlóan zsír és olaj felszívó tulajdonsága miatt valamint sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban. Szárító hatással van a bőrre, így ez egy a zsíros bőr számára hasznos összetevő.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.