Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Mélytisztító arcpakolás, mely szabályozza a faggyútermelődést és kitisztítja az eltömődött pórusokat. Használatával megelőzhető a pattanások kialakulása.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 , Eladó: Réka89
Állapot: Új, bontatlan. , Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: személyesen, vagy postázom

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dorka0510

2021. június 3.

Amikor eloszor megvettem es hasznalni kezdtem nem tapasztaltam nagy valtozast, de most, amint elkezdtem a Clear skines mitesszer tapasszal hasznalni hetente kb 2x, sokkal kevesebb mitesszer van az orromon. Alapjaraton nem fekete apro mitesszerek, hanem a tagabb porusaim tolodnek fel nagyon konnyen. Eskuszom mintha a porusaimat is osszehuzta volna egy kicsit. Egy picit szarit, nekem pirosodik tole a borom, de emellett a hatasa mellett ezt el tudom engedni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 3.

SzSara29

2021. május 6.

Nekem nem annyira jött be. Mikor szárad, nagyon csíp, ami nem hinném, hogy normális, valamint túl nagy szemcsék vannak benne, amik lemosáskor elég kellemetlenek, karcolnak és irritálnak, sokáig piros marad utána az arcom. Közvetlen lemosás után olyan száraz a bőröm, hogy duplán kell hidratálóznom, mert szörnyen feszül. Meg kell hagyni, nagyon kellemes, puha tapintású utána a bőröm, és napokig alig zsírosodik, de annyira kellemetlen maga a használat, hogy havonta max 2-szer tudom rávenni magam, hogy feltegyem, főleg mivel nehéz lemosni, úgyhogy elég időigényes, inkább használok másik maszkot, ha tehetem. Nem hinném, hogy el fogom használni, újra venni meg pláne nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

Pappetra99

2021. április 29.

Régebben rendszeresen használtam, és nagyon szerettem is. Segített a miteszeres orromon és államon, jól kitisztította a kisebbeket, a bőröm puha volt utána. Sajnos azóta nem vettem újra mert nem találtam sehol sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 29.

Marfoglaltvoltanevem

2021. március 16.

Update:
Nem venném meg. Az első napok után semmi sem változott. Talán még rontott is a bőröm állapotán. Maximum normál bőrüknek ajánlanám, akiknek semmi bőrproblémájuk nincs, viszont ennél vannak sokkal jobb cleanser-ek. Aknés/Problémás bőrre én inkább váltottam Eucerin Dermopure termékekre, azok használnak is.

Nekem nagyon bevállt! Teljesen rendbe tette a pattanásos, kombinált bőrömet 4 nap alatt! Előtte esküszöm már mindent kipróbáltam, amit tudtam, hogy eltünjenek a fekete és mélyen meghúzódó fehér mitesszerek. The Ordinary, La Roche-Posay, Yves Rocher, Ilcsi; az összestől vártam a csodát, de volt, hogy még inkább rontottak a bőröm állapotán.
Minden nap használom, teljesen kitisztítja, felfrissíti az arcomat (és utána szoktam még használni a Himalaya Herbals Barackos Arcradírt). Kicsit kiszárítja a szám két végét és az orrcimpáim alatti bőrt, de azt egy kevés hidratálókrém meg tudja oldani.
Csak ajánlani tudom, szerintem jó áron kapható, finom illata van, és nekem tényleg ez volt az egyetlen ami hatásos volt és csodaszerként rendbe rakta a bőrömet. Simább és feszesebb a bőröm és tűnnek el a mitesszerek, és korábbi aknék után maradt foltok, hegek is. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Update:

Fancs016

2021. március 14.

Nekem nagyon bejött a pattanásos bőrömet rendbe rakja.
Nem vontak ki a forgalombol.Sokaig nem talaltam en sem de tasakos formaban kaphato újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Nekem nagyon bejött a pattanásos bőrömet rendbe rakja.

Dyana91

2021. február 23.

Régebben használtam, nem rossz krém, de nem is csodaszer. Az illata iszapszerű és nehezen lehet lemosni, de tisztább érzete van az arcnak és mattít. Az összetevőkön lehetne még javítani, így 5 csillagot nem tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Fiesta

2021. január 2.

Zsíros,olajos bőrre szuper jó maszk. Nagyon simává varázsolja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Zsíros,olajos bőrre szuper jó maszk. Nagyon simává varázsolja a bőröm.

Fanni039

2020. december 15.

Sajnos mostanában nem találom a drogériákban.
Heti 1x biztosan használom, nagyon tiszta lesz utána a bőröm, kicsit szárit ugyan, de problémás bőrre, pattanásokra mindenképpen ajánlanám. Lemosni nem egyszerü, de megéri a fáradtság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Sajnos mostanában nem találom a drogériákban.

t.eszter004

2020. augusztus 16.

Évek óta használom, újabban az arcradír tesójával, nagyon szép lesz utánuk az arcbőr, kevésbé zsírosodik, a miteszereket konkrétan kiporszívózza (mondjuk néha azért rásegítek, bocsánat előre is a kozmetikusnak aki véletlen elolvasta a véleményem :D ). Picit szárít, utána szoktam egy kis aloe vera gélt kenni,néha kombinálva egy kis C vitaminos szérummal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Celerina

2020. július 25.

Nagyon szeretem ezt az arckrémet/pakolást, régen rengeteget segített a kombinált, pattanásos bőrömön.

Sajnos most nem találtam meg a drogéria polcain, pedig ismételten jól jött volna. Remélem nem vonják ki a forgalomból :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

"Fuller’s Earth"-nek nevezik. A bentonithoz hasonló, szürkés-zöld színű agyag, melyet más agyag fajtákhoz hasonlóan zsír és olaj felszívó tulajdonsága miatt valamint sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban. Szárító hatással van a bőrre, így ez egy a zsíros bőr számára hasznos összetevő.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.