Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Mélytisztító arcpakolás, mely szabályozza a faggyútermelődést és kitisztítja az eltömődött pórusokat. Használatával megelőzhető a pattanások kialakulása.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1250 , Eladó: Poptie
Állapot: vadi új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
flora1313

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 11.

Nagyon szeretem, szépen mattít, kicsit összehuzza a porusokat.
nekem sea szagával, sem az állagával nem volt bajom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Nagyon szeretem, szépen mattít, kicsit összehuzza a porusokat.
nekem sea szagával, sem az állagával nem volt bajom

Audry1

2019. szeptember 6.

A barackos, e-vitaminos arcradírral együtt használtam hetente 1-2 alkalommal. Nekem hozta mindkettő a tőle elvárt hatást.
Utánuk nagyon szép, puha és sima arcom lett. Azóta viszont magam készítem a bőrradíromat (arcra és testre egyaránt megfelelő) és arcpakolásnak is mást használok, de ár érték arányban viszont ez is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Mingey

2019. augusztus 24.

Nem rossz pakolas, viszont nekem nem csodaszer. Amikor felrakom akkor kicsit csip. Az illataval nekem nincs bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

HHH97

2019. július 25.

Nekem nem tett csodát az arcommal. Nem rossz pakolás, a pórusaimat enyhén összehúzta, tisztítja a bőrömet, de ha elfogy, más termékeket is kipróbálok, és csak utána döntöm el, hogy újravevős lesz-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

kondakork

2019. július 18.

Nagy kedvencem sokszor újravettem már , segít a patikkal, miteszerekkel szemben. Használata után puhább a bőröm és durván száraznak sem érzem( persze azért szárit), de azért egy hidratalo pakolást/ krémet mindig használok utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

szilvida

2019. július 8.

Szeretem ezt az arcpakolást. Igyekszem annyiszor használni, ahányszor a leírásban is ajánlják (heti többször). Jól tisztít, nagyon kellemes érzetű használata után a bőröm és segít a pattanások kialakulásának megelőzésében.Megéri az árát, mert én elég régóta használok egy tubussal, rendszeresen és még mindig bőven van benne.
Az egy csillag legvonás, csak az illata miatt van. Tudom, hogy természetes és nem tartalmaz illatanyagot, de vannak alkalmak, amikor rendesen zavar az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 8.

AdaBeller88

2019. május 26.

T-vonalban zsíros, orromon és mellette mitesszeres bőröm van. Évek óta kísérletezek a tökéletes kombóval, és végre nyertes. Glory iszap szappan, Balea med tonik/micellás viz, hidratálónak pedig a Müller holt-tengerije. Eddig aloevera volt, de nagyon hozzászoktam, így most pihentetem. Heti kétszer tolok rá nim maszkot, és heti kétszer holikás hámlasztót. Kijelenthetem, nincs semmim. Végre, 30 év után megszabadultam mindentől. A nim maszk egyébként egy csoda, nekem spenótra emlékeztet,és mivel fürdés elött használom egy jó kis gözölés után, szuper, és könnyen lejön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

OrsK

2019. május 24.

Nagyon szeretem. Megnyugtatja a bőröm, enyhíti a pattanások pirosságát. Összehúzza valamennyire a pórusokat is. Simább utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Vicky12

2019. május 19.

A legjobb pórustisztító! Nagyon szeretem másodjára vettem újra biztos, hogy még újra fogom sokszor venni. Hetente 1x használom de annyi nekem elég is nem szárít, nem lesz több pattanás tőle, a fekete miteszerek nagyrészét is kiszívja. Nagyon zsíros bőrőm van, de ez a termék azt is nagyon jól kezeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

emmoshi

2019. május 12.

Napokra csodásan lemattítja a bőröm és nagyon puha lesz tőle, de alig bírom levakarni a fejemről. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bentonite 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.