Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Mélytisztító arcpakolás, mely szabályozza a faggyútermelődést és kitisztítja az eltömődött pórusokat. Használatával megelőzhető a pattanások kialakulása.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
EloiseBlack

2020. február 2.

Szeretem szinte mindent leszed és nincs fura szaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Szeretem szinte mindent leszed és nincs fura szaga.

kremekreme

2020. január 23.

Tág pórusokra és zsíros T-vonalra vettem meg, nekem szárította miután lemostam majd hamar bezsírosodott. Nem tudtam heti rendszerrel használni, de nem is láttam nagy változást. Összességében a kívánt hatást nem hozta de sokkal rosszabb sem lett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Fahej10

2020. január 14.

Arcpakolást kerestem és mivel az arclemosóját használtam ennek a termékcsaládnak, ezért erre esett a választásom. Első használatkor meglepődtem a szagát és az anyagát illetően, de gyorsan hozzá lehetett szokni. Nem használom nagy rendszerességgel csak amikor érzem a bőrömön, hogy kell neki egy kis plusz. A dolgát teljesen jól végzi, puha lesz utána az arcbőr, mintha fellélegezne a használat után, kicsit nehéz lemosni, de ennyit megér. Én szeretem ezt a terméket és csak ajánlani tudom🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Timcsi91

2019. december 30.

Nekem sajnos nem vált be annyira, mint reméltem. Nála olcsóbb arcpakolás jobban teljesített. De még van belőle egy kevés, adok neki még 1 esélyt. Ha változna a véleményem jövök és updatelek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Betti99

2019. december 12.

Nagyon jól tisztít és mattít, nekem az illatával sem volt bajom. Hetente egyszer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

szzsuzsa0822

2019. november 29.

Nagyon szeretem! Kombinált , zsírosabb bőrre nagyon jó!
Nagyon jól tisztít, valóban, használatával megelőzhető a pattanások kialakulása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Nagyon szeretem! Kombinált , zsírosabb bőrre nagyon jó!

NyBetti

2019. november 22.

Szeretem ezt a maszkot, sokat segít a zsírosodáson. 2 hetente használom általában, száradásig szoktam fent hagyni. Elégge mocsáriszörny kinézete van, és lemosni sem egyszerű, de a hatásáért megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Greta1205

2019. október 7.

Szépen tisztít, mattítja az arcot, viszont egy kiadós hidratálás ajánlott utána.Én hetente egyszer szoktam használni mert kissé szárítja az amúgy meg elég zsíros bőrömet. Pórusokat valóban tisztítja, de nem tesz csodákat. Néha megfigyelhető,hogy utána eléggé pirosodik az arcom. Könnyen lemosható viszont:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

DancsiTheUnicorn

2019. szeptember 23.

Ez volt az első ilyen fajta krémem, sosem használtam még arcpakolást, arcmaszkot, de nekem nagyon tetszik. A homlokom szokott zsírosodni, ami nagyon idegesít, főképp amiatt vettem. A szaga furcsa volt, de könnyen meg lehet szokni, lemosni is egyszerű. Hetente szoktam használni (már amikor nem felejtem el), elégedett vagyok vele, használata után az arcom olyan puha, mint a babapopsi. (Még bátyám is kipróbálta.😂)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

flora1313

2019. szeptember 11.

Nagyon szeretem, szépen mattít, kicsit összehuzza a porusokat.
nekem sea szagával, sem az állagával nem volt bajom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Nagyon szeretem, szépen mattít, kicsit összehuzza a porusokat.
nekem sea szagával, sem az állagával nem volt bajom

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.