Himalaya Herbals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noriko, Módosítva: 2011. december 8.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az összetevőlista elején a fő hatóanyagok vannak (/g): nim növény 100mg, kovaföld 40mg, kurkuma 20 mg.

nhymeria

2014. május 12.

Az arcom puha tapintásúvá teszi, és valamivel szebb lesz a bőrképem utána, de ez a hatás csak néhány óráig tart. Nem mondom, hogy megbántam, hogy megvettem, hisz tökéletes kiegészítője a hétvégi szépítkezési rituálémnak, de a várt "wow" hatás elmaradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Macsek23

2014. április 2.

Sajnos nekem nem jött be ez a pakolás. Ragad, nem kellemes az arcnak. Hatását sem éreztem, lemosni se könnyű. Na és az összetétele se túl jó. Mondjuk én a HH termékekkel nem vagyok kibékülve, van sokkal jobb is ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 2.

hilger

2013. november 12.

Nagyon jól felszívja a felesleges zsírt a bőrről. Nekem összébb húzta a pórusaimat is, de ez a hatása sajnos nem túl tartós. Az arcom szárazabb részeit viszont eléggé kiszárítja, így van, hogy csak a problémás részekre kenem. Az illata tényleg nem valami jó, de nem is ezért vesszük... Összességében jó kis kence, én függő lettem. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Nefertiti

2013. április 22.

Ma vettem, az elobb ki is probaltam :)
Az enyemnek mas a csomagolasa, mar ujabb, gondolom ...
Sok jot olvastam es beszereztem en is, a hatas nem maradt el... wooow...
Addig hagytam fent amig teljesen meg nem szaradt mindenhol, elkepeszto h h latszik h kiszivja a zsirt a borbol :s Kozmetikai kisszivacsal tavolitottam el, es a mitiszereket is jol kitisztitotta, foleg az allamon es az orrom kornyeken! Persze a nagyok meg ott vannak de a kicsik kijottek :) eddig abszolut kedvenc, ajanlom mindenkinek! Tervezem a termekcsalad tobbi reszet is beszerezni !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Ma vettem, az elobb ki is probaltam :)
Az enyemnek mas a csomagolasa, mar ujabb, gondolom ...
Sok jot olvastam es beszereztem en is, a hatas nem maradt el... wooow...

rubilaura2000

2013. április 18.

ígazából nekem nem akném van, de az első használat után nem éreztem semmit egy hete használom és azt vettem észre hogy szépen halványította de teljesen nem tünteti el nekem inkább a homlokomon a kisebb fehéreket tökéletesen eltüntette

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 18.

Scatty

2012. szeptember 7.

Még csak egyszer használtam, de így is elégedett voltam az eredménnyel.
A pórusokat annyira nem húzta össze, nem is lett sokkal egységesebb az arcszínem tőle, de érezhetően jól tisztított, talán kicsit tényleg szabályozta a faggyútermelést is.
Az állaga érdekes, ilyen arcpakolásom még nem volt, de nem zavar, ahogy a szaga sem. Lemosásnál enyhén még radírozza is a bőrt.
Heti kétszer fogom használni, kíváncsi vagyok, hosszabb távon hoz-e jelentősebb változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Még csak egyszer használtam, de így is elégedett voltam az eredménnyel.

SmilingfullyB

2012. július 19.

Ezt a maszk valódi csodaszer ha néhány pattanás úgy gondolja meg akar jelenni, vagy ha bőröm kezdi túlzásba vinni a zsírosodást akkor is ezt vetem be. Mindkét esetben tökéletesen kezeli a problémát, a bőröm megnyugszik és az esteleges pattanások is sokkal hamarabb elmúlnak. Az illata...hát, kellemetlen és az ember ábrázata is kis szörnyetegre hasonlít ha felkeni...de nagyon jól hat. Ennyi pénzést ritkán látok ennyi korrekt hatóanyagot egy kozmetikumban. Három nagyon jó kis hatóanyag van benne, mindhárom a kedvencem: első a kaolin, vagyis fehér agyag, gyakorlatilag ezt minden anyagos maszk tartalmazza, mert nagyon jól felszívja, értsd kiszívja a zsírt a bőrből, a másik a bentonit, ami a montmorillonit nevű szilikátásványok csoportjába tartozik. Azért olyan fontos ez, mert a montmorillonitok csoportja arról híres, hogy nedvesség hatására duzzad. Szerkezet tetraéder-oktaéder-tetraéderek (T-O-T ásvány) kombinációjából épül fel, és két ilyen T-O-T réteg közé nagy mennyiségű nedvességet vagy egyéb ionokat tud adszorbeálni, pl kalciumot, káliumot stb. A harmadik, bár lehet ezzel kellett volna kezdenem a Fullers earth nevű, ami egy kalcium-mondtmorillonit, vagyis a montmorillonit molekulába kalcium ionok is beépültek, máskülönben sziliciumot, oxigént, aluminiumot és hidrogént tartalmaz. Ez a hatóanyag különösen híres zsírfelszívó képességéről, és tekintve az előkelő helyet amit ezek elfoglalnak az INCI listában, a hatékonyságuk felől sem lehet kétségünk. A nagy mennyiségű növényi kivonat lehet felelős kellemetlen illatért, de ennyi áldozatot megérnek a jó kis hatóanyagok, amúgy sem mindennapi használatra inkább heti 1-2szeri használatra tervezték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

szappanka

2012. április 4.

a páromnak vettem, mert elég sok pattanása szokott lenni, és hát nagy csodát nem tett (bár nem is vártam), de rosszabb sem lett a helyzet. az illata és a színe tényleg gáz, meg ezek az összetevők is. van egy majdnem teli tubusunk, ha kell valakinek, szívesen odaadom :) amúgy nem tudom, honnan vették, hogy nem gyártják, én mostanában is szoktam látni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

Jeannie

2012. március 16.

Hatását tekintve mindenképpen jó, viszont nekem az illata nagyon kellemetlen..Ezért az egy pont levonás.:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 16.

ruszi

2012. március 3.

Nekem bevalt, hatekonyan tisztit, jol esik hasznalni alkalmankent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 3.

Nekem bevalt, hatekonyan tisztit, jol esik hasznalni alkalmankent.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract

Kaolin 0 0