Himalaya Herbals

Ár:   1330 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csevelin96, Módosítva: 2013. augusztus 4.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Nyugtató természetes összetevőket tartalmazó testápoló a mindennapi bőrápoláshoz, mely kifejezetten az érzékeny bőr igényeire lett kifejlesztve. Nyugtatja az érzékeny bőrt. A kókusztej és a sárgabarackmag-olaj hidratál, nyugtat és táplál, miközben fenntartja bőre természetes vízháztartásának egyensúlyát.

leyorens

2017. szeptember 6.

Nagyon ritkán használok testápolót, mert lusta vagyok, de ha szükségem van valami plusz ápolásra mondjuk a téli időszakban, mindig ezt veszem, mert már egy használat után is rendbeteszi a bőröm. Én nagyon szeretem az illatát is és nagyon gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

kapornai.bettina

2015. január 3.

Én is akciósan bukkantam rá. A bőröm érzékeny és száraz, azt hittem én vagyok a nap hőse, hogy ilyen olcsón ilyen szuper kencét vettem. Elég szaglászós vagyok így már a boltban tudtam, hogy nem az illata miatt fogom szeretni. Az első használat után pár órával arra ébredtem, hogy borzasztóan viszket a lábszáram, és a csuklóm, akkor még nem gondoltam, hogy a csodakrém a bűnös. Néhány nap (és sok éjszakai vakarózás) múlva odáig fajult a dolog, hogy használat után a lábamon piros viszkető foltok jelentek meg egyik pillanatról a másikra. Remélem csak ritka kivétel vagyok, de tuti, hogy többé rá sem nézek a márkára. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Emike

2014. január 4.

A Tescoban bukkantam rá teljesen véletlenül erre a testápolóra, és potom 99 forintomba került :D Még ha nem is válik be, egynek jó lesz, gondoltam én.
Az "illata" - már ha ezt annak lehet nevezni - valami förtelem, avas szaga van konkrétan, de érdekes módon ha felviszem a bőrömre, nem tűnik olyan büdösnek, és reggelre úgyis elillan az illata. Nagyjából elégedett vagyok vele, télen úgyis extra módon kell testápolóznom, így biztosan el fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

bambusz09

2013. november 10.

Már nagyon régen használtam. A folyton kipattogott, kipirosodott bőrőmre vettem, mert úgy gondoltam, hogy könnyű állaga jó szolgálatot fog tenni. Így is lett. Szépen ápolta a bőrt, kellemesen hidratált lett. Az illata viszont nem volt a kedvencem. Én viszont nagyon kényes vagyok az illatokra, úgyhogy emiatt nem is vettem újra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

ecetfa2

2013. október 21.

Eddig az összes kipróbált Himalaya termékkel elégedett voltam, ezért vettem meg ezt, Ennek a testápolónak büdös avas szaga van. Gyártási vagy lejárati időt nem találtam a flakonon. Lehet, hogy már régóta állt a boltban vagy nem megfelelően tartósított. Kuka és soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

Anita1989

2013. október 10.

Állaga jó... hidratál valamennyire. De az enyém vagy romlott volt vagy fogalmam sincs... egyszerűen keserű büdös szaga volt! Ki is dobtam egyből... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

csevelin96

2013. augusztus 15.

A vállam a nyaralás alatt kicsit megégett ezért vettem egy érzékeny bőrre való testápolót. Nagyon kellemes az illata és jól hidratál. Nem használom minden nap, de szerintem gyorsan fogy.

Update: Az égett vállam nem hámlott le, hanem szépen bebarnult és ennek nagyon örülök:) + a bőröm is puha és hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.