Himalaya Herbals

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kriszti, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Egész éjjel táplálja bőrét a megfelelő tápanyagokkal és hidratálókkal, hogy bőre élettel teli legyen. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.

Az alma, a citrom és a paradicsom természetes Alpha Hydroxy savakban (AHA) gazdagok, amelyek revitalizálják bőrét. A búzacsíra természetes antioxidáns hatású, a benne található E-vitamin védi és hidratálja bőrét. A fehérliliom kivonatban található tápláló vitaminok pedig serkentik a természetes regenerálódási folyamatokat, intenzív táplálást biztosítva egész éjszaka, hogy reggel lágy, rugalmas és egészségtől ragyogó bőrrel ébredhessen. A krém használatával visszanyerheti és fenntarthatja bőre természetes ragyogását és szerkezetét.

Használata javasolt: száraz bőrre és a káros környezeti hatásoknak kitett fakó bőrre.

Használata: Gyengéden masszírozza be a megtisztított arcra és nyakra lefekvés előtt. Minden bőrtípusra használható. Alkalmazza minden este, hiszen a bőr éjjel a legbefogadóbb és leginkább ekkor képes a megújulásra.

Az összetevőlista elején a növényi hatóanyagok vannak. Ezek mennyisége 1 g-ban:  Pomélo, Citrom és Paradicsom: 30 mg, Búzacsíra és fehér liliom - 20mg

bagolylilith

2018. szeptember 12.

Leárazáskor táraztam be belőle, sosem volt annyira jó éjszakai krémem, mint ez. Tökéletesen beszívódott, nem hagyott zsíros érzetet, hidratált, nagyon kipihent, finom tapintású bőröm lett reggelre, amire öröm volt sminkelni. Remélem, hogy megtalálom a méltó utódját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Ettike

2017. február 7.

Szerintem ár-érték arányban megfelelő, nem okozott bőrproblémát nálam, szépen hidratált és sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

fannifarfalla

2017. január 2.

szuper kis krém ez! reggelre nagyszerűen beszívódik; minden használat után pihe-puha arccal ébredek. az illata is nagyon kellemes. must have!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Lisa011

2016. október 27.

Fél éve vásároltam körülbelül. Felváltva használom a sima nivea krémmel. Az illata nagyon tetszik és könnyen beszívódik, reggelre pedig puha lesz az arcom. Nyárra ideális, mert nem egy nehéz krém. Igazából hidratálás szempontjából teljesen megfelel, de azért csodaszernek nem mondanám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

dorqaap

2016. szeptember 19.

Kombinált bőrömre nagyon kellemes, gyorsan beszívja, reggelre puha lesz a bőröm. Sokáig elég a tégely. Egyedül az illata nekem kicsit sok, lehetne illatmentes, ezért egy pont mínusz.
Update: mire elhasználtam, megkedveltem az illatát is, így 5 csillagos lett mégis. A bőröm imádta, nyárra teljesen jó volt, jövő nyáron újratalálkozunk vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Noah27

2016. szeptember 13.

Kemény 1200 ft-ért jutottam hozzá,mivel "kifutó" termék (gondolom,mert új csomagolást kapott).
Maximálisan elégedett vagyok vele. Hamar beszívódik,kellemes tapintása lesz a bőrömnek,nem tömíti el a pórusokat!
Kb. 8 napja használom és már sokkal szebbnek látom az arcbőrömet.Eddig szénné kellett alapozóznom,most már elég púdereznem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

nussera

2016. augusztus 2.

Még a tavaszi kuponos napokkor szereztem be, amúgy is akciós volt, és a kuponnal összekombinálva elképesztően kedvező áron jutottam hozzá. Nagyon megszerettem, kellemes az állaga, megfelelően hidratál, és az illata is visszafogott. Télre nem biztos, hogy elég lenne számomra ez a krém éjszakára, de a melegebb időben egyszerűen tökéletes! Ha kifogok egy akciót, elképzelhetőnek tartom, hogy tavasszal ismét beruházok majd rá. Egyébként meglepően lassan fogy, pedig az én bőröm csak úgy falja a krémeket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

kata93

2016. június 19.

Eleinte nem szerettem mert zsirosította a bőrömet. De rajottem hogy elég kevesebbet használni belőle és annyi hidratálás kell is éjszakára. Én az illatát nagyon szeretem. Azért vonok le egy csillagot, mert számomra nem elengedhetetlen termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

Ekizig

2016. május 23.

Nemrég kezdtem el a Himalaya termékeket használni ,eddig egyik sem okozott csalódást. Ez az éjszakai krém a száraz bőrömre tökéletesnek bizonyult. A krém állaga nagyon finom selymes, az illata is nagyon kellemes. Könnyen beszívódik a bőrbe és nem hagy ragacsos érzést maga után. A DM-ben kifutó termékként árulták,így 1200ft körüli áron jutottam hozzá. Remélem nem szűnik meg a forgalmazása mert nagyon megszerettem már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

peszter7

2016. április 30.

Nappali és éjszakai krémnek is ezt használtam. Az illata finom, az ára nagyon jó, viszont hidratálás szempontjából az én vízhiányos bőrömre ez szerintem kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Ceresin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.