Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

A Himalaya Herbals Stain-Away fogkrém a papaja és az ananász két olyan enzimét tartalmazza, melyek természetesen oldják a fogzománcra lerakodott lepedéket és szennyeződéseket. Speciális fejlesztésének köszönhetően hatékonyan tünteti el a kávé és tea fogyasztás okozta foltokat, így már 4 héten belül fogaid kémiai fehérítő használata nélkül is 3 árnyalattal fehérebbek lehetnek.

• Akár 3 árnyalattal fehérebb fogak már 4 héten belül
  • Felveszi a harcot a tea és kávé okozta foltokkal
  • Csökkentheti a fogínyvérzést, fogínygyulladást
  • Fluorid- és parabénmentes, vegetáriánus

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nadalandy

2020. július 1.

Imádom. Évek óta csak ennek a márkának a fogkrémjeit használom. Nem csíp a menthol, mint a többi terméknél és nem bántja az érzékeny fogaimat. Best.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Lavenderrose

2020. június 5.

Az íze kellemes, és fluorid mentes a fogkrém, ami plusz pont, de nem lettek semmivel sem fehérebbek a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

slytherclaw

2020. február 2.

Egyszer nem volt a Sparkly White, úgyhogy ezt vettem helyette, helyből egy dupla csomagot. És milyen rosszul tettem.
Pár napig semmi baj nem volt vele, az íze tetszett és a tisztító hatásával is elégedett voltam, aztán hirtelen azt vettem észre, hogy nagyon érzékennyé váltak a fogaim és az ínyem is vérezni kezdett, pedig ezelőtt ilyesmi sosem történt. Már egy pohár vizet sem tudtam meginni fájdalom nélkül. Miután felfüggesztettem a használatát, elmúltak lassan-lassan a tünetek.
Semmiképp nem fogom újravenni, elhasználni is csak úgy, hogy hetente maximum egyszer mosok vele fogat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

EloiseBlack

2020. február 2.

Nem tisztít annyira, mint a Sparkly White, de legalább nem vérzik tőle a fogínyem, nem úgy mint a Signal és Colgatetől.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Milly

2019. december 31.

A régi kedvenc Elmex helyett kerestem valami olcsóbb alternatívát, amikor a jó vélemények hatására megvettem ezt. Úgy használom, hogy reggel ezzel a Stain Away változattal, este pedig a Sparkly White-tal mosok fogat. Számomra hozzák ugyanazt, mint az Elmex, se a fogínyvérzés, se fogérzékenység nem jelentkezett mióta váltottam. A Stain Away fehérítő ereje szerintem jobb, mint a Sparkly White (ezért használom ezt reggel, kávézás után). Összességében elégedett vagyok vele, már fél éve átálltam ezekre, és a jövőben is ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

manoka55

2019. október 23.

Jól tisztít, jól habzik. Az íze teljesen megfelel, tartósan kellemes leheletet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

martina22

2019. október 17.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, kellemes az íze és fehérít is. Már többször vásároltam meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

gyulzsuzsi

2019. október 11.

Az összes eddigi fehérítő fogkrém közül( pearl weiss, ilyen-olyan signal, clinomyn, oral-o-sept) ennél látom a legnagyobb fehérítő hatást. Nekem nincs panaszom az ízére sem, eddig a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

bugeyes

2019. szeptember 3.

Már többfajta fogkrémet próbáltam a márkától és eddig egyik sem okozott csalódást. Ezt is nagyon megszerettem, mert számomra kellemes az íze, jól tisztít, nekem tetszik, hogy vannak benne apró szemcsék. 2 hete használom, már minimális fehérítő hatást is tapasztaltam, de persze meglátjuk, még elég sok van benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

SZS30

2019. augusztus 24.

Nekem nagyon bevált, jól tisztít, nem érzékenyít, viszont szerintem fehérít. Engem nem zavar az íze, már nagyon unom az erősen mentolos fogkrémeket, ez szerencsére nem az. Nem utolsó szempont az sem, hogy jól habzik, így kellemes vele a fogmosás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.