Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

A Himalaya Herbals Stain-Away fogkrém a papaja és az ananász két olyan enzimét tartalmazza, melyek természetesen oldják a fogzománcra lerakodott lepedéket és szennyeződéseket. Speciális fejlesztésének köszönhetően hatékonyan tünteti el a kávé és tea fogyasztás okozta foltokat, így már 4 héten belül fogaid kémiai fehérítő használata nélkül is 3 árnyalattal fehérebbek lehetnek.

• Akár 3 árnyalattal fehérebb fogak már 4 héten belül
  • Felveszi a harcot a tea és kávé okozta foltokkal
  • Csökkentheti a fogínyvérzést, fogínygyulladást
  • Fluorid- és parabénmentes, vegetáriánus

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Annabella0

2018. október 25.

Itteni vélemények, illetve a tv reklám befolyására került a kosaramba.
Nagyon megkedveltem, kellemes édes-mentolos íze van, jól tisztít.
Kb másfél hét használat után vettem észre, hogy a fogaim fehérebbek lettek. Azóta már a második tubusnál járok, szerintem látványosam fehéredtek, amelett hogy rendszeresen teázok és kávézok. :)

Nálam abszolút kedvenc lett, nem tervezem hogy mostanában másra váltok. :) Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

Itteni vélemények, illetve a tv reklám befolyására került a kosaramba.
Nagyon megkedveltem, kellemes édes-mentolos íze van, jól tisztít.

Mars93

2018. szeptember 28.

Nekem nagyon bevált!
Eddig blend-a-med termékeket használtam, ezért először nagyon furcsa volt az illata. Kissé kámforos, de az íze abszolút jó, főleg azoknak, akik nem bírják a túl mentolos ízt. Szuperül habzik, ezért kevés is elég belőle. Szépen eltávolította az elszíneződést a fogaimról, és ráadásul még az ínyemet is sokkal erősebbnek érzem, mióta használom! Ennél több se kell, főleg, hogy kémiai fehérítőtől mentes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Nekem nagyon bevált!

random

2018. szeptember 22.

furcsa fogkrém, furcsa ízzel, egynek elmegy mert jól tisztít, de én nem tapasztaltam fehérítő hatást. igaz, ezt csak reggel használom, mert este nem szeretem a mentolosat. nem hiszem hogy újraveszem, de el fo fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

ZsofiaLoren

2018. szeptember 17.

Imádom ezt a fogkrémet! Hetek óta használom és tényleg fehéredtek a fogaim, használok piros rúzst és ott aztán jól látszik, ha sárgás a fogam. Abszolút hatékony. Jó az íze, baromira habzik. Seemi rosszat nem tudok mondani róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

canyon

2018. szeptember 9.

Jó volt, jól tisztított mégsem vettem újra. Sokkal jobban szeretem a sparkly white-ot, évek óta azt használom :) nem rossz, de nem is olyan jó. Egy próbát megért :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Inezke

2018. augusztus 26.

Egy ideig szüneteltetni akartam a fluoridtartalmú fogkrém használatát, így erre esett a választásom. Nagyon szépen tisztít és még az íze is jó, nem túl erős, friss lehelletet biztosít. És még a fogaim is fehérebbek lettek tőle! :) Egy ideig tuti ez lesz a nyerő :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

javi

2018. augusztus 5.

Jobban bejön, mint a Sparkly White, de számomra még ez sem a tökéletes fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Jobban bejön, mint a Sparkly White, de számomra még ez sem a tökéletes fogkrém.

maritime

2018. június 22.

Az egyik kedvenc fogkrémem! Fluorid nélküli és nem teszi tönkre a száj nyálkahártyáját, mint a legtöbb másik hasonló árkategóriás drogériás társa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

birdie

2018. május 27.

Korábban próbálkoztam a márka másik, sokak által dicsért fehérítő fogkrémével, de nekem sajnos az nem vált be, mert érzékennyé tette a fogaimat pár használat után. Ez viszont nem. Ellenben remekül fehérít. Imádom. Az íze is kellemes. Nem tudok róla rosszat írni. Jelenleg ez a kedvenc fogkrémem, és szerintem egy darabig ez is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Massacre

2018. április 14.

Nekem eddig a kedvenc fogkrémem! Nagyon tetszett, hogy nem mentol ízű hanem olyan édeskés. Jól tisztított, akkoriban az érzékenység a fogamban is megszűnt. Szerintem ezentúl ezt fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.