Himalaya Herbals

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2011. december 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2799 Ft

Csökkenti a szem alatti sötét karikákat, intenzíven hidratálja a szemkörnyéki területet, lágyítja a ráncokat és a szarkalábakat. Kontaktlencsét viselők is használhatják. Dermatológiailag és szemészetileg tesztelt. Illatanyagmentes.

Ár: 2799 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: Megababa
Állapot: Egyszer próbàlt, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalàs utàn postàzom
Ár: 500 (ingyen ajánlott posta) , Eladó: Nix004
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta.

PrincessBell

2020. július 4.

Szerettem a márka termékeit (már nem használom őket, de anno sokat segítettek), de ez... hát ezt nem szerettem :D
Folyékony, könnyen kezelhető krém, nincs illata. Igazából nagy elemzés erről nem is kell: egyszerűen semmit nem lehet tapasztalni abból, amit ígér. Nekem még annyit se tett hozzá az életemhez, hogy legalább hidratált volna. Mint ha a semmit kenegettem volna. Csak a semmi annyival jobb lett volna, hogy az nem kerül pénzbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Tincs

2020. május 24.

Nem sok termék van, amit nem használok el teljesen, mivel sajnálom a pénzt amit kiadtam rá, bármilyen összegről is van szó, de ez kiérdemelte a dicsőséget.
Próbáltam pár terméket a márkától amikkel elégedett voltam, gondoltam nem lövök mellé ezzel sem. Tény, hogy nem okozott bajt, azonban mást sem. Szerintem a balea szemkörnyékápolója sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Toncs20

Korcsoport: < 18
2020. május 23.

Drogériában kerestem olyan terméket, amely nem tartalmaz ránctalanítot és erre bukkantam. Nagy változást nem vettem észre, csak annyit, hogy a szemkörnyékem hidratáltabb, amely számomra egy pozitívum. A lila karikák eltüntetésében nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 23.

kisshenna

2020. április 5.

A nappali és éjszakai krémjeit nagyon szeretem, és beváltak, ezért mertem ezt megvenni. Hát bedagadt tőle a szemem, valamire allergiás lehetek, de remélve hogy nem ő a hibás, megint megpróbáltam, és újra szemdagadást lett a vége. Kuka. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Noncsy920829

2020. február 21.

Egy ideje már használom, szépen halványítja a szemem alatti karikákat és sokáig elég. Mindenképp újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Megababa

2019. november 23.

Szépen halvànyítja a sötét karikàkat, viszont smink alà az én bőrömöm beràmcosodik vele a korrektor. (Sok sminket hasznâlok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Fruzsonna

2019. november 14.

Szerintem ugyanolyan mint ha sima hidratálóját használnám színezve sokáig elég egy tubussal sajnos. Hidratál és feltölt picit mint minden szemkrém csodát ne várjatok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Marolin

2019. augusztus 27.

Úgy vettem meg az első ilyen szemkörnyékápolómat, hogy nem olvastam el hozzá itt a véleményeket, és ezúttal jól tettem, mert az értékelések alapján valószínűleg nem vettem volna meg, én viszont nagyon szeretem kb 1,5 havi használat után. Korábban nem használtam mást a sima hidratáló arckrémeken kívül, így érzek különbséget - noha a sima arckrémek is kellemesen működnek nekem a szemkörnyéken is. Kifejezetten üdébbnek, hidratáltabbnak érzem és világosabbnak látom a bőrömet a szemeim körül, mióta használom. Azt viszont nem is figyeltem és vettem észre mostanáig, hogy parabénszármazékot tartalmaz (emiatt 4*), így még meglátom, hogy mit veszek helyette, ha elfogyott. Lesz időm átgondolni, mert sokáig elég egy tubussal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

novaknora

2018. november 12.

4. Tubust vettem ujra, kicsit kisimitotta a szarkalabakat. Az igert szem alatti sotet karikakkal nem csinalt semmit sajnos, de egy sima szemkremnek tokeletes, sminkalapnak is kivalo. Ha elfogy mast probalok ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

kittyiorg

2018. október 7.

Én egy csomag részeként vettem (DM) és nagyon szeretem. Csodákat nem tesz, viszont javított a szemkörnyékem állapotán, hidratál és kicsit világosítja is a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.