Holika Holika

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   step-1 (2 g), step-2 (2,5 g), step-3 (1 g)   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: NadjaBlue, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 6.

Kiszerelés:   step-1 (2 g), step-2 (2,5 g), step-3 (1 g)
Kategória:   Ajakápolók

Három lépéses ajakápolás a cserepes, száraz ajkaknak.

1. lépés: Arany és cellulóz tartalmú bőrradírozó párna, mely megtisztítja az ajkakat és finoman masszírozza a bőrt
  2. lépés: Hidrogél ajakmaszk hialuronsavval és kollagénnel, mely 15 perc alatt hidratálja és kisimítja az ajkakat
  3. lépés: Manuka mézes kezelés speciaálisan az ajkak száraz részeire

Water / Aqua Glycerin h 0 0Cellulose Butylene Glycol h 1 0Gold szNelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract Chrysanthemum Morifolium Flower Extract Gnaphalium Leontopodium Flower Extract Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract ti Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract a Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Extract PEG-60 Hydrogenated Castor Oil ti I eu Carbomer Illicium Verum (Anise) Fruit Extract Propanediol h 1,2-Hexanediol ta Caprylyl Glycol eo I h Tromethamine Chlorphenesin ta Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i Disodium EDTA Water / Aqua Glycerin h 0 0Agar Ceratonia Siliqua (Carob) Gum eo I i Xanthan Gum ti I eu PEG-60 Hydrogenated Castor Oil ti I eu Chondrus CrispusAllantoin gy 0 0Triethylhexanoin eo Gardenia Florida Fruit ExtractSodium Hyaluronate h 0 0Hydrolyzed Collagen eo I h 0 0Paeonia Lactiflora Root Extract Convallaria Majalis ExtractMagnolia Liliflora Flower ExtractIpomoea Purpurea (Morning Glory) Extract Lilium Candidum (Madonna Lily) Flower Extract Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Beta-Glucan a I gy Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Tocopheryl Acetate a I v 0 0Methylparaben ta I par 0 0Parfum / Fragrance i Polybutene Diisostearyl Malate ti I eo Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Dextrin Myristate euCaprylyl Glycol eo I h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Parfum / Fragrance i Ethylhexylglycerin 1,2-Hexanediol ta Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Honey Extract Royal Jelly Extract Butylene Glycol h 1 0Adansonia Digitata Seed Extract Equisetum Arvense (Horsetail) Extract eo Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Olea Europaea (Olive) Leaf Extract Sophora Japonica (Japanese Pagoda Tree) Flower Extract Phenoxyethanol ta Fructan

Vivenna

2018. december 29.

Rossmann kiárusításban vettem, 199 ft-ért.
0 hatás, még szárazabb is az ajkam mint előtte.
Az első "bőrradírozó" rész egy sima kendő valami löttyel, a második szilikonmaszk, semmi hatással. A harmadik, mézes lötyi szintén 0, ragad és szárít. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Rossmann kiárusításban vettem, 199 ft-ért.
0 hatás, még szárazabb is az ajkam mint előtte.

SpinnerCat

2018. december 17.

Annyira kis cuki volt a Rossmannos kiárusított termékek között, gondoltam, teszünk egy próbát tesómmal. Sokat nevetgéltünk közben, de azt hiszem, az előnyei a maszkocskának ebben ki is merültek. A radírozós rész tetszett, a maszk sem volt rossz, bár elég kényelmetlen sokáig így ücsörögni vele. A mézes ajakápoló viszont nekem annyira nem nyerte el a tetszésem, eléggé ragacsos, az ujjbegyekről csak nagy nehezen mosható le, ráadásul a csomagolása sem a legpraktikusabb. Apropó, csomagolás: kicsit fáj ennyi felesleges hulladékot termelni egyetlen egy kezelés során. Összességében vicces volt kipróbálni, újra biztos nem veszem, és a vicces csajos programon kívül sokkal többet nem is nyújtott. Inkább ellenkezőleg, estére fájt az ajkam körüli rész (délelőtt használtam), másnapra pedig ki is száradt (bár ezt írhatjuk a sokadik évfordulós ünneplés számlájára is, pontlevonás nem jár érte :) ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

hadri

2018. november 7.

Akciós áron jutottam hozzá a Rossmannba. A bőrradírozó párna szerintem semmit sem csinál. Az ajakmaszknál azt tapasztaltam, hogy egy kicsivel teltebbek és simábbak lettek az ajkaim. A 3. lépés a manuka mézes kezelés egy csoda. Többször is be tudtam vele kenni az ajkaimat, brutál módon hidratálta a számat és az íze is nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

violetti

2018. szeptember 13.

Nagyon kis cukika volt, főleg mikor megláttam a leárazást rajta, így adtam neki egy lehetőséget, de már most szeretném leszögezni, hogy nem éri meg az árát. Próbáltam úgy használni, hogy ne csak egy alkalomról szóljon, meglátjuk mi lesz belőle. Az első lépésként használatos radírozó kendőcske például tuti kiszárad 1 nap után meg higéniai szempontból sem lenne érdemes újra bevetni. A géles ajakmaszknak még van esélye a túlélésre, de a harmadik lépésként használt mézes ajakápolóból csak minimális kellett és hatásra sem volt rossz, szóval többször is bevethető. Kegyelem kettes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

souzanna

2017. március 12.

[UPDATE] Újravettem a terméket, most már benne volt a maszk is. Nagyon meg vagyok elégedve, a maszk könnyen felrakható és gyakorlatilag nem csúszkál (a Tonymoly-s verzióhoz képest). Amúgy nagyon kellemes érzés, szépen hidratál. Gyakran fogom használni.

A termék csomagolása praktikus mivel perforáció választja el az egyes lépések csomagolását.

x az első lépés az ajakradír, ami nagyon meglepett. A dörzsi papír száj alakú, kellemes illatú és át van itatva valami kis elixírrel. Szépen lehet dörzsölni vele az ajkakat, kellemes érzést hagy maga után.

x a második lépés a géles ajakmaszk lenne, erről nem tudok nyilatkozni, mivel a csomaglás NEM tartalmazta. Kissé non sense-nek tartom, de a kezdeti ideget elengedve feltettem egy Tony Moly ajakmaszkot.

x a harmadik lépés a mézes ajakápoló. Hát ez valami csúcs. A csomagolás bőven tartalmaz annyi terméket, hogy akár pár napra is elegendő legyen. Én bőszen kenegettem a számat, nagyon tetszett mind a mézes állag, mind a finom illat.

Biztos fogok újra rendelni, de szerintem havi egy alkalomnál többször nincs értelme használni. Remélem a következő csomag, ami a kezembe kerül már fogja tartalmazni a maszkot is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract, Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Caprylyl Glycol, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Triethylhexanoin, Hydrolyzed Collagen, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Diisostearyl Malate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract
Emulgeálószerek: PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Xanthan Gum, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Dextrin Myristate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Xanthan Gum, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Parfum / Fragrance, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Parfum / Fragrance, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Gold, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Methylparaben, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.