Holika Holika

Ár:   $5   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: haloittbarbi, az összetevőket feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Ár:   $5
Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Miteszereltávolító tapasz

• eltávolítja a mitesszereket és az elhalt hémsejteket
  • rózsaszín agyag tartalma révén segít elnyelni a felesleges faggyút és csökkenteni a mitesszerképződést

NadjaBlue

2016. október 29.

A Holika háromlépcsős mitesszereltávolító tapasza után gondoltam kipróbálom az olcsóbb verzióját is. Míg a háromlépcsős egy valódi csoda volt és mindent kiszedett (bár ez az árán is meglátszódott, egy alkalom 1000 ft), addig ebben nagyjából 1000 ft-ért rögtön 10 alkalomra elegendő tapaszt kapunk. A használata nagyon egyszerű és gyors, be kell nedvesíteni az orrunkat és már rakhatjuk is fel a tapaszt 10-15 percre. A hatása nem meglepő módon nem éri el a háromlépcsősét, de azért így is elég korrekt mennyiséget szedett ki úgy, hogy nem is gőzöltettem előtte. Ezért az árért nagyon korrekt termék, többet tud mint a többi hagyományos és drágább orrtapasz, amit eddig próbáltam. Elkezdem most majd rendszeresen használni, remélem, hosszú távon segíteni fog a mitesszerek elleni küzdelemben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Bebek

2016. szeptember 6.

Szerintem szuper. Tetszik, hogy be van vagdosva, így teljesen rásimul az orromra.
Rengeteg cuccot kiszed, pár használat után tényelg szemmel látható a különbség, sőt már elsőre is sokkal tisztább.
Ez előtt a Missha orrtapaszát rendeltem, az is ilyen jó - de nincs bevagdosva, annnyira nem simul.
Nagyon bejött, sokkal jobb mint a drogériákban kaphatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Nagyon bejött, sokkal jobb mint a drogériákban kaphatóak.

vkati15

2016. június 1.

Első használat, tehát jövök még frissíteni.
Semmi különbséget nem vettem észre a használat után. Lehet nem jól használtam? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

Első használat, tehát jövök még frissíteni.

Kardvirág

2015. július 26.

Nem rossz, teszi a dolgát, bár korántsem szed ki mindent, utána sima és puha a bőröm. A 3 lépéses változata jobban bejön, bár tény, hogy az drágább és tovább is tart a procedúra. Végül is egy próbát megér, de én már kezdem elveszíteni reményt, hogy valaha eltűnnek a mitesszereim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.