Hourglass

Ár:   $50   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 6.

Ár:   $50
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Az Ambient® Lighting bronzosító fúzionálja a ragyogó hatását a bronz pigmentekkel, hogy mélységet és dimenziót adjon a természetes, napsütötte ragyogáshoz. A kézzel készített bronzosítókat fejlett keverési technikával készítik el, a bronz pigment és Lighting por tökéletes keverékének egyensúlyát megteremtve, így külsőben mindegyik különbözik a másiktól.

4 színárnyalatban érhető el

Veronika8614

2019. május 28.

Utazo meretben a Radiance arnyalat van meg, kicsit narancsos arnyalat arany csillamokkal. Sajnos, nekem tul sotet, nem talaltam el a szint, a leirasban medium-dark borszinhez ajanljak, vilagos kreol boromhoz az en izlesemnek tul sotet.
Megis a leggyakrabban, napi szinten hasznalt bronzositom, mert ezt a legkonnyebb hasznalni, nem lesz foltos, a gyonyoru csillamok miatt meg highlighter se kell. Ha valaha elfogy, es ujra akarom venni, a Luminous arnyalatot valasztom majd, de ha ovatosan viszem fel, ez is szep, csak mostansag en jobban szeretem a halvanyabb barnasagot magamon.
Az is tetszik, hogy kis meretben is elerheto, igy megvan az esely, hogy egyszer elhasznalom teljesen, fel eve megvan, nagy melyedes van benne, de meg mindig messze az alja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Anheszenamon

2019. március 13.

Luminous Bronze Light árnyalatban van meg, és imádom. Amikor kibontottam, kicsit megijedtem a világos színétől, féltem, hogy semmi nem fog látszani az arcomon (annak ellenére, hogy világos bőrű vagyok) Ránézésre nagyon sok benne a világos púder. Ennek ellenére egy gyönyörűen pigmentált bronzerről beszélhetünk, ami csodásan mutat az arcomon. Első használatra túlzásba is estem vele, mert jól bele köröztem az ecsettel, gondolván, hogy nagyon világos. De erre semmi szükség, mert a bronzosításra használt ecsetem könnyen felveszi a színt és a selymes textúrának köszönhetően pár mozdulattal gyönyörűen eloszlatható. Nem foltos, a nap folyamán alig kopik, este is látszik rajtam, ami nálam hatalmas szó, mert rólam kb. minden eltűnik nap végére. Ritkán találok ilyen terméket, ami szépen a helyén marad és nem kell újra igazítanom napközben. Mini kiszerelésben vásároltam meg, ahogy az Hourglass pirosítót is, de mindenképp be kell ruháznom a normál méretre ha elfogynak, mert szuper termékek, nagyszerű minőséggel. A csomagolás szépsége pedig még egy kis pluszt is hozzáad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Barbaraa

2019. január 7.

Amióta sikerült beszereznem a Nude Bronze Light árnyalatot, azóta csak ezt használom. Könnyű eldolgozni, pigmentált és nagyon természetes a finishe. Az ára borsos, de tervezek még más árnyalatot is kipróbálni a jővőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, C13-14 Isoparaffin, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Emulgeálószerek: Laureth-7, Sorbitan Sesquioleate
Szilikonok: Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Laureth-7
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Iron Oxides, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!