Hourglass

Ár:   $80   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kamea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 2.

Ár:   $80
Kiszerelés:   8,4 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Limitált kiadás, 2020. Ambient Lighting kollekció része

"Három bestseller és három exkluzív új árnyalattal tér vissza a pirosító, a bronzosító, a kiemelő és a befejező púderrel az izzó arcszínért. Ez a korlátozott kiadású alap paletta minden, amire szükség van a tökéletes fény megteremtéséhez bárhová is megy."

bugeyes

2021. március 1.

Először a márka stick-es alapozóját próbáltam, de sajnos az nem vált be a bőrtípusomra. A következő termék ez a paletta volt, ami nagyon kompakt, remekül kihasználható. Nagyon szép a csomagolása és a belbecs is, bár tényleg nagyon látszódnak az ujjlenyomatok rajta :)
A világosabb púdert a szem alatti terület fixálására használom, a sötétebbel pedig az arcom többi területét porpúderrel való fixálás után - lévén nagyon zsíros a bőröm - csak átsuhanok vele. A highlighter visszafogottabb, ezzel együtt nagyon szép, hétköznapokra bőven elegendő. A két pirosító pigmentáltabb, velük érdemes a fokozatosság, illetve a kevesebb több elvét figyelembe venni. A bronzosító nem olyan vadul pigmentált, azonban számomra pont megfelelő, mert így nehéz vele hibázni, de egyébként építhető. Nagyon szeretem ezt a palettát, hiszen a kompaktsága mellett valahogy olyan igényes, szofisztikált, gyönyőrű, bőrközeli lesz tőle a smink. Aki az erősebb sminket kedveli, az nem biztos, hogy el fog ájulni ettől a terméktől, számomra viszont abszolút megéri a pénzét és már úton van hozzám a négyes limitált paletta is. A pan-ek ugyan kicsinek tűnnek, de szerintem bőven ki fog tartani egy ideig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

florcsiii

2021. február 9.

Nekem is ez az első terméekem a márkától, mindig nézegettem a limitált kiadásaikat, de vagy lemaradtam róla vagy láttam, hogy a színek nem az én világomat tükrözik. 2020-ban felkészültebben indultam neki, még a megjelenés előtt feliratkoztam rá, hogy értesítsenek, amint kapható lesz. Igazából nem tudtam, hogy mit kapok, az előző évek limiált kiadásai sorra gyűjtötték be az elismeréseket, gondoltam, hogy ez sem lesz rosszabb. Engem a kompakt mérete meglepett, mivel láttam, hogy egy szín 1,4 grammos, hát mondom, max jön egy gyufásskatulya...de azért szépen meg tudták oldalni, hogy többnek tűnjön az az 1,4 gramm :D. Maga a tok egy nagyon szép króm arany (irreális ujjlenoymat gyűjtő), zökkenőmentesen záródik és azért jó a súlya is. A színektől féltem kicsit, hogy az én arcszínemhez sötétek lesznek, de egyáltalán nem. A pirosítók nagyon pigmentáltak, tényleg könnyű velük túlzásba esni, viszont nagyon tartósak és nagyon szép finishük van. A highlighter nagyon nagyon szép, pont eléggé csillog, nem bazári, sőt! A 2 lightning powder az, amik olyanok, mintha ott sem lennének és a legtöbbet adják az egészhez! A világosabbat oda használom, amit ki szeretnék emelni, a sötéttel pedig "zárom" a sminket. Fenomenálisak. A palettát használva tényleg olyan a végeredmény, mintha filter lenne az arcomon. Imádom! Kb. 30ezer forintért elég drágának gondolom (főleg, hogy 6*1,4gramm), de brutál minőséget kapunk ezért az árért.
Már várom a 2021-es karácsonyi palettát. 😋

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Már várom a 2021-es karácsonyi palettát. 😋

BogiJuhasz

2020. december 21.

Az első termékem a márkától, és nagyon meg vagyok elégedve ezzel a kis kompakt palettával. Igen, kis paletta..Kicsit meglepődtem amikor kicsomagoltam a dobozából és szembesültem a kis méretű panekkel. Rengeteg review videót néztem a termékről, gyönyörű fotókat láttam és valahogy nagyobbnak tűnt. Talán az.hogy 30% kedvezménnyel vettem legalább kárpótol. Teljes áron még csalódottabb lettem volna. Egyébként a minősége tényleg nagyon magas és iszonyatosan pigmentáltak a pirosítók, ahogyan azt már sok helyről hallottam róla,könnyen túlzásba lehet esni. A highlighter is gyönyörű benne nagyon szolid, de mégis megcsillan amikor kell. A bronzosító is a kedvencem lett, tehát mondjuk ki az egész szerelem nekem. Nagyon táskabarát végülis, kompakt.. én minden nap érte nyúlok már. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

Csillampor26

2020. december 15.

Ez az első Hourglass palettám, nem tudtam, mit várjak. Majdnem szívrohamot kaptam, amikor kibontottam. Nem számítottam rá, hogy óriási púderek lesznek benne, de ezek tényleg nagyon nagyon kicsikék. A kezdeti nehézségek után nagy duzzogva be kellett látnom, hogy nem véletlen ennyi az ára. A Dim light és a Diffused light a két leggyengébb láncszem, de nem mondanám, hogy rosszak, csak valahogy annyira nem extrák. A zsíros bőrömön hamar feladják a harcot, de ehhez már hozzászoktam. Egyből felvitel után egyébként tetszenek, szinte olyan, mintha filter lenne az arcomon. A highlightertől féltem kicsit, azt hittem sötét lesz, de szerencsére nem, pedig extra világos vagyok. A Becca highlighterekhez tudnám hasonlítani, egészen pontosan az Opalhoz, annyi különbséggel, hogy ez talán egy fokkal kevésbé pigmentált, nem hagy színes csíkot, de ugyanolyan aranyosabb beütésű szuperfényes csillámok nélkül. A két pirosító felvive nem természetellenes, enyhe fényük van, szépen terülnek és nem emelik ki a nagyobb pórusokat sem. Mindenképpen vigyázni kell a pink árnyalattal, mert könnyen megszaladhat. A bronzosító sem sötét, nem is túl meleg, de kontúrozásra nem vállalnám be. Szépen és gyorsan eldolgozható, szintén nem teljesen matt. A tartósság a két finishing powderen kívül rajtam teljesen rendben van, kopást nem igazán figyeltem meg. Az összes formulájáról elmondható, hogy puha, egyszerű vele dolgozni, nagyon szép végeredményt kapunk. Mindenképpen minőségi termék, a csomagolás is szép (bár gyűjti az ujjlenyomatokat). Az már más kérdés, hogy fáj a szívem az ára miatt, de számomra így is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Dimethicone, C13-14 Isoparaffin, Trimethylsiloxysilicate
Emulgeálószerek: Laureth-7, Sorbitan Sesquioleate
Szilikonok: Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Laureth-7
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.