Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2012. október 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: fás-aromás

Illatösszetevők: alma, koriander, tömjén, szecsuáni bors, vanília, bubinga fa

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Picieri

2019. december 6.

Én ettől az illattól megmegyek, komolyan mondom :D Annyira imádom, pedig nő vagyok. Én érzek benne némi narancsot, pedig azt elviekben nem is tartalmaz.
Nagyon kellemes illatú parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

Nagyon kellemes illatú parfüm.

Iko

2017. március 21.

Párom addig nézegette, mondogatta, míg megvettem neki évfordulónkra. Nagyon szereti. Én is szeretem rajta. Finom és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

maniac78

2016. május 22.

Hiba ebben nincs, az biztos! Annyira finom, annyira kellemes és egyedi. Egyszerűen nem lehet belekötni. Imádom, mikor a párom ezt használja és ő is imádja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

Roberta

2015. november 15.

Párom tavaszi/nyári illata. Tökéletesen passzol hozzá. Nagyon szeretem rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

Párom tavaszi/nyári illata. Tökéletesen passzol hozzá. Nagyon szeretem rajta.

CalMag

2015. június 9.

Ahogy eddig is,a Hugo Boss illatoknál többszöri próba kell,majd rábeszélni magam,hogy vegyem meg.
Tesztcsík,csuklón is próba,majd megvétel.
Nem bántam meg,de,többet nem veszek.
Hamar megunható,és,ha az ember már használja nem is annyira kellemes mint vásárlás előtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Tesztcsík,csuklón is próba,majd megvétel.
Nem bántam meg,de,többet nem veszek.

loire

2015. április 15.

Nekem nagyon megtetszett ez a parfümériában, meg is vettem. Imádom, mert olyan jó kis téli meghitt pillanatos az illat az alma miatt. Viszont nem tudom, de a hatósugárban lehetne jobb, tartósságra kibír kb. hat órát rajtam. Ahhoz képest, hogy a Boss Bottled este is érződik, bizony ez nem erőteljes. Még szokom, de ha ez valóban probléma, biztos nem veszek belőle még egyet.
Update: közben rájöttem, hogy tulajdonképpen az évszakkal volt baj. Téli illatnak nem erőteljes, viszont nyáron könnyen viselhető és tartós is. Közben megszerettem, valószínű a Bottled utódja lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

kgergely

2015. január 24.

Első szippantásra kicsit különös volt, de némi idő elteltével kimondottan kellemessé válik.
Édeskés, gyümölcsös. Tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

Édeskés, gyümölcsös. Tetszik.

Nicu

2013. december 28.

Barátom használja. Nagyon jó illata van szerintem is, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Barátom használja. Nagyon jó illata van szerintem is, és tartós.

Málni

2013. június 29.

Érdekes nevet választottak ennek a parfümnek, mert nem narancsos illatú, hanem almás. Friss, modern, édeskés, almás-vaníliás. Természetesen ezt is unisexnek érzem:) Nem gondolnám, hogy kifejezetten téli illat, mert elég könnyed és friss, inkább tavaszra és őszre lőném be:) Pont olyan, amit szívesen fúj magára az ember, nem tolakodó, nem tömény, kicsit pikáns, kicsit pimasz és fiatalos. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, majd ha egyszer nálam landol, megírom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

Laci

2012. december 14.

Nekem nagyon tetszik az Orange, pont olyan vidám és csupaszív, mint Orlando Bloom. A legjobb arc, akit találhattak hozzá. Tartóssága nagyon rendben van, igazán pezsdítő, ugyanakkor melengető a fűszeressége. Télre kitűnő választás, ha szeretjük a kissé gourmand illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.