Hugo Boss

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Odil, az összetevőket feltöltötte: Kudika, Módosítva: 2012. november 12.

Ár:   10 000 Ft

Alap: fa, pézsma

Ár: 8490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

tizesh

2020. február 9.

Hihetetlen, hogy ez a Hugo Boss ennyire jókat ad ki ebből a Bottled vonalból.
Sötét, mély illat,melyben az afrikai ibolya dominál levendula kíséretében... Rendkívül férfias illat! Tartósságra átlagon felüli. Azt nem mondom hogy egy napos illat de egy "műszakot" vígan kibír. Rajtam 6-8 órát bír. Üvege varázslatos, fújókája pont megfelelő mennyiséget fúj.
Ára is nagyon jó, nálam simán 5*
Ui.: nálam nagy kedvencé nőtte ki magát, imádom használni! Sok dicséretet kapok érte!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 9.

Hihetetlen, hogy ez a Hugo Boss ennyire jókat ad ki ebből a Bottled vonalból.
Ára is nagyon jó, nálam simán 5*

Ennie86

2017. december 3.

Nagyon szeretem ezt az illatot a barátomon. Igazán férfias és tartós is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Nagyon szeretem ezt az illatot a barátomon. Igazán férfias és tartós is. :)

KBMona

2017. január 20.

Páromnak nagy kedvence ez a parfüm, az elején kicsit furcsa volt nekem, végül teljesen megszerettem. :) Tartós, nagyon jó férfi illat. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

hdori23

2017. január 14.

Imádom! A barátom egyik kedvenc parfümje,egész nap tudnám szagolni ezt az illatot.Nagyon tartós reggel befújja magát és egészen késő estig érzem rajta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

karaibrahimgil

2017. január 14.

Számomra ez A férfiillat. Legnagyobb sajnálatomra a férjem nem találja elég karakteresnek, inkább a Guccik felé húz. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

borb.biaa

2016. május 14.

Én sem gondolom, hogy kizárólag esti illat lenne, simán hordható nappal is. Ráadásul a sok szaglászás után megállapítottam, hogy jobban tetszik, mint az eddigi kedvenc férfiillatom, a sima Bottled, mivel leszáradáskor sokkal karakteresebb és férfiasabb illata van, mint a másiknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

Dodo100

2016. április 16.

Bármelyik napszakban használható! :) Remek kis illat és nem is olyan drága Online.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 16.

AdamFragFanatic

2016. március 4.

Hiába esti illatként van reklámozva, mégis könnyedén hordható nappal is mert van egyfajta frissessége, ami miatt nagyon jó kis flanker. A leszáradása abszolút hozza az alapillatot, mégis megéri kipróbálni. Tartósságát tekintve talán picivel tovább él a bőrön, mint az alapillat. Jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Sundiboszi

2015. december 3.

A férjem illata, imádom a bőrén, a ruháján, mindenhol! :-) Szerintem tökéletes, elképesztően férfias illat, mindenféle túlkombinálás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Rhodesian Ridgeback

2015. január 16.

Márkán belül az egyik legalulértékeltebb illat. Szerintem kellemes, lélegzetelállító, domináns, de nem erőszakos. Férfias, de nem macsós. Attól eltekintve, hogy inkább éjszakai illat, viselhető a nap bármely szakaszában. Nagyon tartós és egyenletesen lehet érezni. A palack pedig lenyűgöző azzal a kékesfekete színével. A Joop Homme-hoz tudnám hasonlítani magát az illatot, de ez még attól is sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)