Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. augusztus 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: aromás-zöld

Fejjegy: levendula, zöldalma, menta, grapefruit, bazsalikom

Szívjegy: szegfű. zsálya, geránium, jázmin

Alapjegy: pacsuli, fenyő, cédrus

Hugo Boss ♥️Hugo 🌊 9 ml fújósban
Ár: 1.200,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: 10 ml minőségi üveg fújósban 9 ml tartalommal, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

Panda90

2021. október 8.

Számomra a FÈRFI illata! Szexi, nem édes, mint a mostani férfi parfümök. Nem egy unalmas tucat illat, ezt
tudni kell viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

tudni kell viselni.

Atter76

2018. december 26.

A 90-es évek party illata, "diszkó szignatúra illat", minden második kamasz ezt fújta, meg persze a klónjait, én is szerettem, ma is lapul egy 150 millis a szekrényben, de manapság már nem fújom magamra nap mint nap, egyszerűen unalmassá vált, a rengeteg bazári klón kicsinálta ezt az illatot is.
Ár értékben egyébként teljesen jó illat, nagy a hatósugara, és megfelelő a tartóssága is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 26.

Adam0108

2018. augusztus 7.

Érdekes .. még tini koromban volt belőle egy teszterem amit bulikra tartogattam ,a napokban pedig rendeltem egyet a régi emlékeimre hivatkozva . Azt nemtudom az illat mennyit változhatott de az izlésem biztos ..! Az elején nagyon friss mégis olyan harsany ,kicsit bajban vagyok ,hogyan is kéne kifejeznem magam ezzel az illattal kapcsolatban . Miután lepárolog sokkal kellemesebb kb 3órán át szaglásztam magam miután megjött a postán és nemtudtam eldönteni tetszik e de inkább a nem felé hajlok sajnos . Nemrég tusoltam és még mindig érezni a csuklómon . Azt kell ,hogy mondjam ebben az ár kategóriában ami a 30ml eseteben 9-12000ft kb találni sokkal jobbat . De ha valaki ragaszkodna hozzá munkába ,iskolába ,szaladgálos parfümnek megteszi ! Nem egy nagydobás , nem mondom aztse rossz ..az üveg dizájn letisztult egyszerű . Szerencsére 30ml ist rendeltem ,lehet elajándékozom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Asianlover

2018. január 19.

Apukám kedvenc parfümje. Ő a friss illatokat kedveli inkább, a fűszeres/édes/hulla férfias, mindent 5 méterről legyaluló férfibombák nem az ő világa, pedig életkora alapján már bőven megengedhetné magának :) de inkább a visszafogottabb illatokat kedveli. Nemrég vettem neki meg ezt az illatot ajándékba, és akkor el is időztem egy kicsit a férfi oldalon. Az fogalmazódott meg bennem, hogy ez a szó legjobb értelmében vett "univerzális" férfi parfüm. Tökéletesen kerek, semmilyen irányban sem túl-... gondolom, ezért is kap több kritikát, mivel nem lehet semmilyen végletet ráadni, de szerintem az is nagy dolog, ha egy márka képes megalkotni "a férfi illatot". 20-100 év között bárkire, bármikor idomul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Lapo

2017. július 3.

Mindent tud ami miatt nem szeretem a Boss parfümöket.. jó-jó.. kellemesnek kellemes, sokak számára hordható, semmi váratlan nincs benne és másnap esélye nincs az embernek visszaemlékezni a karakterére.. mert az nem sok van.
Alma, bazsalikom, pici levendula és menta.. bár ez utóbbi számomra nagyon kellemes benne, azért akinek ez az illat a szíve vágya, javaslom, hogy picit ismerkedjen még más márkák komfort illataival.. fog találni sokkal jobbat, egészen biztos vagyok benne. Persze ízlések és.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Carlito

2017. március 29.

Nem rossz de ez sem kiemelkedő mint ahogy szinte az összes Hugo illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Nem rossz de ez sem kiemelkedő mint ahogy szinte az összes Hugo illat...

lauran

2014. szeptember 15.

Párom legújabb hétköznapi illata. Rendkívül friss, enyhén fűszeres, zöld illat, amiről mégsem a nyár jut eszembe, hanem az ápoltság, a kifinomultság. Eddig nem igazán éreztem másokon, szerintem kevésbé vásárolt darab, legalábbis a környezetemben, pedig fiatalosan elegáns szereléseket szépen kiegészítő darabról van szó. Ezért gondolom azt, hogy nem csak nyáron, hanem ősszel is kiválóan használható. Tartóssága jó, este is szoktam érzeni. Nyilván nem egy rettentően karakterisztikus darab, de casual szereléseket jól ki lehet egészíteni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

2014. április 17.

Férjem illata már kb. egy évtizede. Velem ellentétben ő tökéletesen elvan egyféle illattal. Szeretem, friss és energikus, egyben férfias, szexi. Nagyjából egyetértek Laci írásával. Abban is, hogy sajnos a Boss egyre inkább nem tud figyelemreméltó illatot alkotni, bár a női vonalon még rosszabb a helyzet mint a férfin. :-(
Megkapja az 5 pontot, mert kiválóan összeállított illat. De azért ennek ellenére remélem, hogy 10 év múlva már nem ez lesz a férjem illata, mert 40 felett szerintem már másféle illat illik egy férfihez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

szambi

2013. október 14.

Egyetértek Lacival, ez a top Boss illat. Régebben apukám használta, csak aztán váltott. (Hát igen... volt egy kisebb botlása a Cuba Gold-dal, mert az milyen viccesen néz ki, de szerencsére végül meggyőztük, hogy nem kéne erőltetni. Később meg átnyergelt Armanira. Szóval megbocsátok neki.:-D )

Ez egy kiváló, ízléses, nappali férfiviselet. Nem tolakodó, mégis figyelemreméltó, kellemes illat. Pont emiatt az "ott van, de mégsem" tudatalatti birizgáló tulajdonsága végett kedvelem nagyon. Ha Boss, akkor ez az első, ami eszembe jut.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

Laci

2012. július 31.

Nagyon szeretem ezt az illatot, egyből feldobja a napomat, ha rajtam van. Olyan frissnek, tisztának, lezsernek érzem magam tőle. Szerintem ez egy szexi illat, minden helyzetben el tudnám képzelni egy nap folyamán, randira is tökéletes. Nagyon divatos volt, manapság viszont egyre kevesebbszer érzem meg valakin, szerencsére. Van benne egy nagyon szép mentás, herbás akkord, mely tökéletesen harmonizál a virágos jegyekkel, kellően édes is ahhoz, hogy csábító legyen. Sokszor dicsérték már meg rajtam, nem is csodálom, egy nagyon jó illat a Hugo Boss-tól, sajnos nem sokkal dicsekedhetnek mostanság, de ez ott van a top illataik között. 18 év felett ez egy tökéletes nappali illat, mely munkában is jól hordható, nem telepszik be a szobába, hogy ott módszeresen kiirtsa a munkatársak szaglásáért felelős sejteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.