Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kleopátra, az összetevőket feltöltötte: hannus.senator, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: frézia, boróka, ananász, menta, koriander, zsálya, vanilia

6vilag

2017. szeptember 11.

Hát ez az én szerzeményem volt az alábbi vélemények alapján a Páromnak. Sajnos, nem tudtam megszeretni, őt meg kb. nem is érdekli. Tehát nem okozott függőséget.
Jó illat, nem mondom, de hiába férfi illat, számomra mégis hiányzik belőle valami lágyság, Nekem túl karakteres, túl "karcos". HANGSÚLYOZOM, NEM ROSSZ, de nekem nem tetszik, többet nem veszem. Vagy csak a célszemélyt nem volt megfelelő? Nyílván ettől még máson azért jól állhat. Ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 11.

tizesh

2016. december 3.

Csatlakozom az előttem szólokhoz. Nagyon tartós és kellemes illat. Abszolút nem tolakodó, nem intenzív viszont egy nagyon egyedi, nem hétköznapi illat. Meg be lehet szerezni szerencsére bár nem tudom miért nem gyártják már?! Ruhára fújva nálam kb napokig érezhető. Üvege is nagyon praktikus, kis tömzsi :) Nem tudom bekategorizalni az illatot mert ehhez hasonlóval meg nem találkoztam. Egyértelműen 5 csillag!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 3.

piroslili

2015. november 18.

A barátom jut róla eszembe. Örök szerelem marad, ahogy a miénk is <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

A barátom jut róla eszembe. Örök szerelem marad, ahogy a miénk is <3

Rose23

2015. augusztus 9.

Egy szerelem emléke...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Egy szerelem emléke...

Pacsi

2015. július 13.

párom 7 éve használja, és szomorú hogy már nem gyártják, de szerencsére be lehet még szerezni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Aletta

2014. szeptember 1.

A barátom használja. Isteni férfias illat, arról nem is beszélve, hogy elég 2-3 fújás belőle, ha megölel reggelente, egész nap érzem magamon az illatát.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

lide81

2014. augusztus 30.

A párom használja, az ő bőréhez nagyon passzol. Eszméletlen hosszan tartó, nekem talán leginkább a menta-koriander- zsálya kombó érződik ki, szívmelengető, vonzó illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

hannus.senator

2013. október 17.

Nagyon szeretem az illatát! ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

Nagyon szeretem az illatát! ^^

Hidratálók: Propylene Glycol