Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: lime,grapefruit virágok, fehér virágok, gyöngyvirág, frézia, lonc, fehér nyírfa, ámbra

Hugo Boss Jour Pour Femme EDP 75ml Teszter
Ár: 7500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: 1 fújás, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
Szimiii

2019. március 22.

Számomra a Nr.1!Teljesen passzol a személyiségemhez,évek óta csak ezt használom!Egyetlen egy negatívum az az ,hogy nem túl tartós:(!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Erika80

2019. március 2.

Maga az illat nagyon finom. Citrusos, lágy virágos illat. Valóban lágyan megbújó aroma... olyannyira, hogy elég egy kevéske időt várni a bőrre fújás után és alig érezni. Sajnos ez nagy negatívuma. Egyébként tetszik, csak az a fránya tartóssága..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

senskin

2018. november 16.

Fújom, fújom és alig érzem! Pedig nagyon friss, nőcis illat. Szolid nagyon. Főleg a fehér virágok miatt tetszik, kellemes, lágy és tényleg alig érzem! De szép illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

blackberry

2018. október 16.

Finom kis szappanillat. Én pont ezt a kategòriát szeretem ezért jár az 5 csillag. Kb 4-5 òra a tartòssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

hkohlbach

2018. július 4.

Az első üveget ajándékba kaptam, még évekkel ezelőtt, azóta mindig újra veszem. Azonnal beleszerettem. Ez lett az én illatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Gubana

2018. március 6.

Évek óta használom és nem tudom megunni :) ! Hasonló illatot nem találtam még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Évek óta használom és nem tudom megunni :) ! Hasonló illatot nem találtam még.

csill87

2017. szeptember 28.

Az összetevők alapján arra számítottam, hogy ez az illat katarzis lesz nekem, mert a legtöbb összetevőért oda szoktam lenni, ami ebben van, különösen a lonc a gyengém. De ez az illat olyan semmilyen, jellegtelen, nem is tudom, lehet hogy túl sokat vártam. Egyébként egy kellemes kis virágillat nem kell lemosni, de én katarzisra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

kismadár

2017. június 4.

Általános iskolában volt egy napközis tanárnénim, Klári néni, akinek mindig olyan erős és fullasztó parfüm szaga volt, hogy délután a napköziben a 40 fokos teremben émelyegtem tőle.. Azt hiszem Avon Perceive parfümöt használt, annak volt ilyen kegyetlen szaga. Erős, tolakodó,szúrós, levakarhatatlan illat. Na, ez a Boss Jour számomra ugyanaz az illat. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.. Nagyon nem szeretem, Szerencsére nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

ZiAn

2017. április 4.

Friss, kellemes nyári illatot kerestem és ezt ajánlotta az eladó. Hétköznapi hasznalatra számomra megfelelő, de nem tartós darab. Újra biztos nem fogom venni, mert vannak ennél jobb, tartós illatok is. Többet vártam tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

aliamia

2017. január 14.

Nagy reményekkel fújtam magamra az illatot, mivel a külseje nagyon tetszik. Viszont ezalkalommal a mutatós külső számomra felejthető belsőt takar. Az én bőrömön kissé jellegtelen, enyhe virágillat érződött, de az sem sok ideig. Nem rossz maga az illat, viszont a névtől többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.