Hugo Boss

Ár:   18 700 Ft, 25 200 Ft és 29 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Szilo, Módosítva: 2017. október 1.

Ár:   18 700 Ft, 25 200 Ft és 29 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

"A fejjegy a BOSS nő azon izgatott várakozását jelképezi, amikor a különleges alkalomra készülődik. A barack zamatossága az aldehides akkorddal kombinálva egy friss és pezsgő hatást kelt. A szívjegy a nőies kifinomultságot képviseli a jázmin és a fehér virágok bukéját elegyítve, s mindehhez az ibolya egy érzéki lágyságot biztosít. A meleg fás jegyek és a krémes szantálfa biztosítják a lágy gyengéd befejezést."

Ár: 7500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nadalandy

2019. december 31.

Tavaly szülinapomra leptem meg maga, egy év alatt el is fújkáltam. Nagyon kellemes, nekem irodai környezetbe való illat. Nekem ez a munkába menő parfümön. Mindig kérdezik mi ez. Finom, kecses illat, mégsem tolakodó, de mégis felkelti a figyelmet. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

skyline

2019. november 30.

Imádom! Nem tolakodó,nem fáj tőle a fejem,finom,édes,visszafogott.Nekem pont az volt az összes parfümmel a problémám,hogy idegesített egy idő után,untam,rosszul lettem tőlük.Ez az egyetlen amit egész nap elviselek.
valóban NŐknek való,nem olyanoknak akik 5km-ről fel akarják hívni a figyelmet magukra,nem olyan az illata,mintha magadra borítottad volna az egész parfümboltot.
Nekem az összes férfi ismerősöm azt mondta,hogy nagyon jó illata van. próbálgattam másokat is,de ez maradt a favorit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Jule

2019. október 19.

Igazából ez egy szerethető, kedvelhető, semmiképpen sem kiemelkedő illat.
Mindennapi használatra teljesen megfel,nem több, nem kevesebb.
Az elején nagyon finom, krémesen puha barackkal indít, ez nagyon tetszik. Hamar átvált azonban egy közepesen édes, fehér virágos lágyságba, ami számomra teljesen átlagossá teszi. Nem is baj ez abszolút, nekem ez néha viszont kevés.
Tipikusan a " kellemes illatod van", de semmiképpen sem a " hú mi ez, milyen illatot viselsz" kategória. :)
A tartóssága nem igazán az erőssége.
Rosszat nem tudok, nem is akarok írni róla, komfort illatnak tökéletes,az üvege viszont a maga fekete egyszerűségével nagyon szép!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Igazából ez egy szerethető, kedvelhető, semmiképpen sem kiemelkedő illat.
Mindennapi használatra teljesen megfel,nem több, nem kevesebb.
A tartóssága nem igazán az erőssége.

blackveildreamer

2019. szeptember 21.

Csatlakozom ahhoz a táborhoz, akik szerint ez egy igazi nőies illat, egyszerre vad és érzéki. Ajándékba kaptam és imádom, nagyon el lett találva, tartós és mások szerint is nagyon jó illata van, többen is megdicsérték. A Boss még sosem okozott csalódást, a férfi változat is nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Nikk89

2019. január 20.

Tudom, hogy nem szép lepontozni egy parfümöt, amiatt mert az én bőrömmel nem működik...de nehezen hiszem el, hogy ez bárki számára is kellemes illat.
A tartóssága szuper, reggel fújok egyet és este is érzem (pechemre...), de amit érzek az olyan illat, mint húsvétkor, amikor rád locsolnak minden 1000 éves sz*rt, és a nap végén alig bírod levakarni magadról a zuhany alatt..
kap két csillagot, de csak mert tartós a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

kap két csillagot, de csak mert tartós a bőrön.

Muci0107

2018. december 14.

Nagyon finom illata van! Ez a parfüm "normális" nőknek való akiknek van értékrendjük! Csak azoknak való! Csillagos öt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 14.

Tothxheni

2018. november 30.

Mintákat használtam belőle, majd egy karácsony utáni leárazáson beszereztem egy 30ml-s kiszerelést. Talán 2 éve volt az őszi parfümöm, tartósság szempontjából nem a legjobb, folyamatos újrafújás, szóval az évszak végére el is fogyott. Nem hiszem, hogy újraveszem, de örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

senskin

2018. november 15.

Kiváló , kifinomult nőiességet sugárzó, krémes, lágy, szexi illat. :)Ilyen szép illatot már rég találtam! Tele van igazi jegyekkel, a komoly, érzésekkel teli Nő illata. Csábító, titokzatos, megérint. :) Be kell szereznem egy üvegcsével, hogy érezzem és Ő is érezzen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

fayless

2018. október 16.

Ez az illat amolyan "huuujujjujjj fém fatál" illat. Magabiztos biznisz nőknek való, akik megválogatják, hogy kivel álljanak szóba. Az Avon Mesmerize Black mellett ez a másik legjobb pasifogó parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

DAnna96

2018. október 14.

Már az üvege alapján megéreztem, hogy mi jó kapcsolatban leszünk. Nem hivalkodó, mégis felhívja magára a figyelmet. Nem csupán egy finom, édes, kissé fűszeres illatkompozíciót fújok magamra, mikor az Ő üvege után nyúlok, hanem magabiztosságot is. Tény, hogy nem egy óriási hatósugarú illatról beszélünk, de szerintem épp az teszi ellenállhatatlanná, hogy csak az érzi, akinek igazán szántuk. Olvastam véleményekben, hogy másokról gyorsan eltűnik, rajtam azonban kifejezetten tartós, fürdés után is lehet még finoman érezni a bőrömön.

Nem tudom, hogy a parfüm, vagy az általa adott önbizalom, de olyan hatással volt a kiszemelt Férfira (akiről azt hittem, hogy csak álmaimban lehet esélyem), hogy hosszú heteken át tartó kerülgetés után végre elhívott randevúra. Azóta már Tőle is kaptam egy üveggel, állítása szerint nem tud betelni egyikünkkel sem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.