Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: allegra, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm összetevők: mandarin, mangó, frézia, szantál

Hugo Boss Woman Fújós
Ár: 1500 Ft/ 10 ml , Eladó: Parfuwoman
Állapot: Frissen fújva a sajátomból, Helyszín: Bp., fizetés: Személyesen vagy posta
Lilu003

2019. június 1.

Kellemes friss illat, jól harmonizálnak a virágok és a gyümölcsök. Igazi nyári illat, régen jobban kedveltem az ilyen jellegű parfümöket. Jó érzéssel gondolok rá, de nem hinném, hogy mai ízlésem alapján megvenném. Akik kevésbé szeretik a feltűnő édes illatokat, azoknak igazán kellemes komfortillat lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Noncsika12

2019. március 19.

Hozzászólások és összetétel alapján rendeltem. Nemtudom megmondani pontosan miért, de nagyon nem illünk össze,pedig szeretem az édes illatokat. Kifújáskor rajtam előjön egy ilyen laza dohány illat (el nem tudom képzelni honnan, mert még nyomokban sincs benne 😂) ezután pár perccel érzek valami nagyon zavarót benne,talán túl sok a virág, vagy a mangó!? Nekem fejfájdító illat. Nagyon akartam őt szeretni, de nem így alakult.
Lemosás után is erősen kapaszkodik a bőrömhöz szóval a tartósság miatt jár neki a + csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

csakmoni

2018. október 29.

2016: Régen próbáltam. Nem tett rám mély benyomást, akkoriban az erőteljes illatok vonzottak. Úgy emlékszem, hétköznapi, kicsit friss-kicsit púderes illatocska. Most pont valami hétköznapira vágyom, de semmi sem tetszik igazán. Ezt nem látom már sehol, pedig szívesen kipróbálnám újra, hátha....

2018: És újra hétköznapi, nem karakteres, csak kellemes, tartós illatot keresek. Próbáltam újra, sajnos a fejillata olyan furcsa és szintetikus, minek kell bele az a mangó? A virágos szív teljesen átlagos katalógusillat, a leszáradása viszont nagyon tetszik. Inkább cédrusos, és olyan frissnek érzem magamon, mint a Chance Eau Fraiche-t. Tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 29.

Parfuwoman

2018. április 17.

Egyetértek Viragival,tényleg nőies ,elegáns ,ha valaki csak egy illatot használ ,mindenképpen őt ajánlanám . Tárgyalásra,előadásra ,randira ,színházba ,családi látogatásokra is kiváló . Szillázsa erős ,tartóssága egy 7- 8 óra kb,amivel én már nagyon elégedett vagyok. Imádom ezt az illatot ,pedig inkább a fűszeres,vagy ámbrás illatokat kedvelem,de ez telitalálat ! Boldogságbomba,ahogy meg-megcsap nap közben az illata . Friss ,könnyed illat,de a szantál ad neki eleganciát .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

viragi

2017. december 4.

Először a Hugo Boss Hugo Woman-be szerettem bele, aztán jött ez az illat. Régen vettem, de szerettem, azóta voltak újabb kedvenc illatok, de jó szívvel gondolok rá:-). Nőies, elegáns, mégsem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Zsana1

2017. október 9.

Szuper illat szeretem!!!!!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Szuper illat szeretem!!!!!!!!!

MadKat

2017. szeptember 28.

Imádom!!!! Több, mint 10 éve tart a szerelmünk, töretlenül.
Annyira szeretem, hogy szabályosan honvágyam van, hogy visszatérjek hozzá, ha véletlenül más (parfüm) -felé tévelyedek... :)
Szerintem fogom is venni továbbra is, amíg élek.. vagy legalábbis ameddig kapni lehet. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Imádom!!!! Több, mint 10 éve tart a szerelmünk, töretlenül.

Marcsi66

2017. január 2.

Lehet h elfogult vagyok,de nekem ö a legszebb, Hugo-tól,,drágák ezek az emlékek,amit együtt töltöttünk,2 üveggel használtam el belőle.( vettem már ajándékba is )
Finoman és gyengéden " ápolja a Női lelket" itt nincs útvesztés ( kizárt h ezzel beégne vlaki,),Tisztaság ami mindig nyerő,fehér habjaiban,gyümölcsök,aztán ezek mintha szárítkoznának a bőrön,majd púderes,egy kicsit édes illat lesz.,,közepes tartósság

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

Edina313

2016. december 3.

Talán a kedvenc illatom, ha szabad ilyet kijelenteni egy nem Dior, vagy nem YSL esetében. Hétköznapra tökéletes. Tiszta, egyszerű, édes, de elég gyümölcsös is. Valahogy nem lesz unalmas, szép rétegei vannak. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Pocahontas1220

2016. július 28.

Ajándékba vettem ezt az illatot a testvéremnek, ha jól emlékszem még tavaly. Rajta egész jól működik. Én is fújtam belőle a csuklómra, magamon nem igazán tetszett. Összességében azért nem rossz parfüm, de nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.