Hylamide

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. december 19.

Újgenerációs „áttetsző” alapozó, amely kifejezetten arra készült, hogy bőrünk szebben mutasson a fényképeken, videókon – a bőrhibákat a való életben tünteti el. A szilícium-alapú prizmák úgy törik meg a fényt, hogy a ráncok és a pórusok kevésbé válnak láthatóvá, miközben nincs rajtunk hagyományos smink. A szuperfinom árnyalatkorrektorok pedig elbánnak a nem kívánt tónusokkal, és fotókon részletgazdagabbá teszik arcunkat.

Napcsókolta bőr (Golden Tan) árnyalattal.

Oila

2019. április 8.

Engem nem szoktak fotózni, ezért nem erre a célra vettem, hanem egy kis ragyogást, szebb bőrfényt és bőrképet akartam a szokásos alapozás nélkül. Szerintem amit én akartam, azt megkaptam ettől a terméktől. A színe arany, de áttetsző. Ragyogásfokozóként írnám le, mint egy strobing krémet, napcsókolta, de nem "koszos" tónust ad az egyébként közepesen világos bőrömnek. A fényt szépen megtöri ill. visszaveri, így optikailag szebb bőrképet kölcsönöz anélkül, hogy akár a legminimálisabban is fedne. Tehát színkorrekciót olyan értelemben, ahogy azt egy korrektortól várnánk, nem szabad elvárni tőle. Aki egészséges, szép bőrfényre vágyik, annak ajánlanám. A mennyiséget ki kell kísérletezni, én elsőre kicsit többet tettem fel, úgy is tetszett, de sokkal észrevehetetlenebb a Turpisság, ha a legminimálisabb mennyiségnél maradok. Tág pórusokkal rendelkezőknek, amilyne én is vagyok, javaslok alá egy vékony réteg primert, hogy a pórusokban ne üljenek meg az aranyló pigmentek (egyébként primer nélkül sem vészes a dolog, de ha minél természetesebb hatás a cél, akkor erre is érdemes odafigyelni). Az is nagyon bevált, hogy a Hylamide Blur + HA termékkel összekeverve viszem fel, előbbiből többet, ebből a termékből pedig kicsit kevesebbet keverve össze. Így még természetesebb és áttetszőbb az eredmény, mint egy nagyon enyhén színezett hidratáló esetében, de az alapozókkal, BB krémekkel és pigmentáltabb színezett hidratálókkal ellentétben nem nyomja el a kontúrokat azzal, hogy mindnehol azonos színű lesz az arc, hanem éppen kiemeli azokat, tehát nem kell visszafesteni az árnyékokat kontúrozókkal vagy bronzosítóval. Az én bőröm ilyenkor normál/száraz, nekem semmi szükségem púderre fölötte, nyáron update-elek:)

Azoknak jó választás, akik nem akarnak alapozót viselni, hanem vállalják (vagy olyna szerencsések, hogy egyenesen büszkélkedhetnek az arcbőrükkel), és csak egy kis titkos ragyogásfokozóra vágynak.

Update: az előbb láttam egy videót, amelyben szivaccsal nagy mennyiségben vitték fel a bőrre, mint egy hagyományos alapozót. Szerintem kifejezetten tilos így használni, legalábbis a való életben nem szabad így. Rendkívül kis mennyiség elég, ne akarjunk vele semmit elfedni, csak a lehető legvékonyabb rétegben felvinni a bőrre. Ha fedni akarunk vele és vastagon visszük fel, akkor aranyba borul az egész arcunk. Fotókon lehet, hogy így is jól mutat, de a való életben ez szép és természetes nem lehet. Legjobb tényleg hidratálóhoz vagy hagyományos alapozóhoz vagy blur termékhez keverve használni az egészséges bőrfényért, és nulla fedésért. Én továbbra is szeretem és használom minden nap, de nem alapozóként tekintek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Fructose, Glucose, Maltose, Trehalose, Urea, Sodium Lactate, Sodium PCA, Caprylyl Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!