I Heart Revolution

Ár:   4000 FT   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kassziopeia, Módosítva: 2017. január 5.

Ár:   4000 FT
Lelőhely:   DM, Rossmann, online

16 matt és csillámló szemhéjpúdereket tartalmazó paletta.

Ár: 1800 , Eladó: Anett0721
Állapot: Néhány szín használt, legtöbb érintetlen, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, foxpost, posta
1500Ft! 🌸I Heart Makeup Chocolate And Peaches Szemhéjpúder Paletta
Ár: 1500Ft , Eladó: Wicky93
Állapot: 2x használt, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Szigetszentmiklós, Dunaharaszti Tesconál, Csepel plázánál, néha Allee vagy posta/foxpost

makeupqueen1

2019. november 14.

Learazva vettem, megfogott a cuki csomagolasa es hogy nem csoki, de edeskes illata van. Azt nem gondoltam hogy tenyleg ennyire jo is lesz a minősége. Jol pigmentalt, tartós, a szemhéjamon nap vegere sem all ossze, kenődik el. A szinei is nagyon jok, mind használható, építhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

klnfranciska

2019. augusztus 18.

Igazából ezzel a palettával nehezen indult a kapcsolatunk. Nem venném meg magamnak, ez teljesen biztos, ajándékba kaptam, de nem igazán nyúltam utána. Aztán valamiért egyszer mégis. Nem lepődtem meg a pigmentáltságon, szépek a színek, jól használhatóak, ha használok primert akkor tartósak,. Összességében szerintem egy jó minőségű paletta. A felső két sorban elhelyezkedő rózsaszín árnyalatok olyanok, amikért alapból azt gondolnám, hogy sosem fogok utánuk nyúlni, és ezt fenn is tartom, az egyszerűen nagyon nem én vagyok. Viszont a többi színt szeretem, és összességében is nagyon megszerettem ezt a palettát, és egyre gyakrabban használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

macooka

2019. június 16.

Sajnos úgy érzem, méltatlanul keveset nyúlok ehhez a palettához, pedig megérdemelné. Nem gondoltam, hogy ennyire fogom szeretni, és ilyen jó minőséget fog nyújtani, de így lett. Tökéletes arányban vannak egymással a mattok és a csillogós színek, külön tetszik, hogy a csontszínek nagyobb helyet kaptak a palettában. Változatos sminkeket lehet vele elkészíteni a barnáknak és a rózsaszíneknek köszönhetően. Jól pigmentáltak, és szemhéjalappal egész nap tartanak az árnyalatok. Kissé porzik, de eddig még nem igazán találkoztam olyan palettával, aminél ez ne lenne probléma. Különben is, egy kis leütögetés pillanatok alatt megoldja ezt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

EroBatto

2019. április 7.

Életem első palettája és nem bántam meg. Ezekkel a nem vibráló színekkel egy kezdő is nagyon jól tud boldogulni, viszont most, hogy már eltelt egy kis idő rájöttem, hogy a pigmentáltsága nem a legjobb, olyan közepesnek mondanám. A kinézete iszonyatosan aranyos. Viszont aki teheti az rendelje meg az eredeti oldalról, a dmben és a pinkpandán is dupla annyiért kínálják, ami elég nagy lehúzás. Én 2000 ft környékén vettem és így ár érték arányban hibátlan, de 4000 ftért kapok jobb palettát

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

JErzsi

2019. március 16.

Gyönyörűen pigmentált, maximálisan kihasználható színek találtak benne helyet. Sokféleképpen lehet őket kombinálni, szinte akármilyen ruhához, akármilyen alkalomra. Amióta megvan (kb másfél éve) nem is szemezek más palettával. Ezt és a Maybelline The Nudes palettát használom felváltva. Aki a melegebb, földszíneket részesíti előnyben biztos, hogy nem fog csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Anett0721

2019. március 8.

Hát én ezt a palettát feltettem eladásra amint megkaptam, ugyanis ajándék volt de annyi menő palettám van (UD, Nabla), hogy nem akartam halmozni. Fent volt két hétig, senki nem érdeklődött, gondoltam kipróbálom. Konkrétan ledöbbentem, annyira pigmentált és szinte már krémes az összes szín hogy ejha......azonnal levettem eladásról, és boldogan használom :)

Upd. végül mégis feltettem eladásra, ugyanis egy hétig használtam de aztán feledésbe merült mert túl sok palettám van. Hűségesebb gazdát keresek neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

dreedelaney

2018. november 2.

abszolut jo alternativaja az eredetinek. kellemes kis meglepetes volt, foleg, hogy szerintem akcios aron jutottam hozza. hetkoznapokra nagyon baba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

SminkesAnyuci

2018. augusztus 13.

Ajándékba kaptam egy rendeléshez, és nem vártam tőle sokat, DE kiválóan működik, jól építhető matt színek, a csillámosak kicsit patchyk, de ujjbeggyel óvatosan fel lehet vinni és utána sprayvel fixálni, akkor megtartja. A szemhéjbázis elengedhetetlen, nekem a the balm alapja élénken, szépen megtartja a színeket, este is olyan a szemsminkem mintha frissen készítettem volna. Jól eldolgozhatók, szépen épithetők, ecset leütögetésével pedig minimálisan porzik csak, és szerintem nem potyog. Bár csak a két alap színt, a matt barnákat, a rózsaszínes árnyalatokat és a csillámokat használom szívesen, azért adok 5 csillagot, mert hihetetlen számomra, hogy alappal ilyen csodára képes. Ennél többet nem hiszem, hogy egy felső kategóriás szemhéjpúder adhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

ppetra000000

2018. július 30.

Kedvenc palettám. Imádom, a színek annyira pigmentáltak. Hétköznapra, vagy nagyobb eseményre is alkalmasabb ez a paletta,mert mindenféle szín megtalálható benne. Előnye, hogy az alap színek nagyobbak,mert más palettánál sokkal hamarabb elfogynak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

lolliheya

2018. július 16.

Szuperjó palette, hétköznapra és alkalmakra is gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni.
Minőségben szerintem verhetetlenek a Chololate paletták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Minőségben szerintem verhetetlenek a Chololate paletták.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.