I Heart Revolution

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: funcsika, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4090 Ft

A 16 matt és gyönygházfényű szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Black Fairy

2019. október 23.

Ez a paletta fantasztikus! A színek szépek, kellően pigmentáltak, de építhetőek is, gyönyörűen egybedolgozhatóak, satírozhatóak, nem peregnek, egyenletesek és megfelelő előkészületekkel még az én szemhéjamon is kibírnak 10 órát folyás, ráncokba ülés nélkül. (Enyhén ráncos, félig rejtett, zsírosodásra hajlamos szemhéjam van...van olyan 10 ezres NYX palettám, ami két óra után lefolyik rólam...ennyi pénzért ez a paletta TÖKÉLETES.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Candy21

2019. június 22.

Imádom, ez az első olyan palettám ahol mindegyik színt ki tudom használni mintha nekem készítették volna. A pigmentáltságával elégedett vagyok ezért az árért tökéletes. A festékek picit krémesek kellemes bele nyúlni. Könnyen lehet őket satírozni nem foltosodnak. A tartósságával is elégedett vagyok egész nap szépen tartja magát keveset veszítenek a színek a pigmentáltságból nap végére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

noriri

2018. március 14.

Ez egy nagyon szép neutrális paletta, szinte csak nude színekkel. Persze ott van mellette néhány metál is. Én swatcholtam néhányat, pigmentáltak és a többi chocolate palettához hasonlóan elég jó minőségűnek tűntek. A problémám az, hogy inkább rózsás árnyalatokat használok, így szegény kihasználatlanul fekszik a fiókban. A sajátomat így feltöltöttem eladni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

encsi17

2016. február 11.

Nagyon tartós és szép színű paletta! Nekem eddig csupa olyan szemfestékem volt, ami kb. egy óra múlva már sehol sem volt. Senki meg nem mondta volna, hogy eredetileg milyen színt kentem fel, mert eltűnt rövid időn belül a szememről. Aztán vettem egy clinique négyes szemhéjpúdert, ami nagy kedvencem volt 2 évig, de elhasználtam és idővel természetesen veszített a minőségéből (egy év a szavatossága-amit észrevettem rajta!). Másik probléma vele, hogy sokba kerül és hát, mint sokan mások én sem akartam sminkre annyit költeni. Így találtam rá erre! Minőségben tökéletes! Egész nap fent marad a szín és nem ül meg a barázdákban! Rengeteg variáció készíthető el vele (ellentétben a clinique 4-es szemhéjpúderrel). Nappalra és estére is kitűnő és minden szín használható, ami ritkaság egy palettában. Én elsőként a fehér csokisat vettem meg, mert mindig barnás,nude, matt színeket használok és az tele van vele, de elkezdtem próbálgatni a többit is és most már bátrabban kipróbálok mást is! Finom az illata, csodásak a színei, tartós és olcsó!!! Én mindenképp ajánlom, tökéletes választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

palotaizs

2015. december 18.

Igazán jó paletta. De egy megjegyzés. Ebben a palettában az iconic 2-es paletta színei vannak. Tudom, mert az is meg van és swatcholtam őket. Ugyan de ugyan azok a színek csak ebben helyet kapott még 4 plusz szín. Így megváltam az iconic 2-es palettámtól, mert feleslegesnek tartottam, hogy legyen két egyforma színeket tartalmazó palettám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

vzorka

2015. július 19.

Jól pigmentált, könnyű vele dolgozni, szépek a színek, jól ki tudom használni mindet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

dantemakeup

2014. november 16.

Pinkpandán lehet kapni!:)

Imádom. Gyönyörű színek megfelelően pigmentálva. Hibátlan paletta tartós és olcsó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Pinkpandán lehet kapni!:)

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.