I Heart Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: funcsika, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4090 Ft

36 szemhéjpúdert tartalmazó szemhéjpúder paletta.

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Avely

2017. március 22.

Ez volt az első palettám valaha és egy napom felét azzal töltöttem el, hogy minden színt kipróbáltam. Gyönyörű matt és csillogó színeket tartalmaz, sok smink variációt lehet belőle kihozni. Egyedül a kék színeket nem tudom hova tenni benne, nálam kihasználatlanok maradnak mert a kék szememhez erős túlzásnak érezném őket. Összességében bőven megérte beszerezni a palettát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Lucc

2015. július 31.

Nagy kedvencem! Gyönyörű, szépen pigmentált színek vannak benne, esti és nappali sminkeket is lehet velük készíteni :) a csomagolást is imádom, vagyis imádtam, de sajnos egy lány, akinek kölcsönadtam leejtette és így kettétört a paletta, az egyik darab a tükör, a másik a paletta, szóval mindenki óvatosan dobálja! :DD de szerencsére a színek épségben maradtak :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 31.

Csermely

2015. május 17.

Tény ami tény, a paletta külseje miatt vettem meg mert iszonyat menő! Minden egyes nézőpontból más mintát vesz föl a felirat!
Viszont nem mellékesen iszonyat jó és kezelhető színei vannak, és sok a szatén árnyalat amit imádok.
Semmi pénzért nem válnék meg tőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Semmi pénzért nem válnék meg tőle!

zsooofi

2014. december 26.

Nagy szerelem ez a 36 színt tartalmazó paletta. Szép, pigmentált színekről van szó! Sok a nagyon hasonló, majdnem ugyanolyan szín benne, a legtöbb szín csillámlós, csak néhány matt található benne. Highlighter színek is vannak benne, aminek külön örültem. A három kék szín kicsit furcsa, hogy hogyan került bele a színek közé, de ezeket is tudom majd hasznosítani valószínűleg. A paletta doboza is nagyon jópofa, forgatás közben változtatja a mintát (ezt jobban nem tudom leírni most).

Egyedül amitől megőrülök az az, hogy nehéz kinyitni a dobozt! Komolyan más kialakítás sokkal jobb lenne... :( Emiatt kicsit szomorú vagyok, mindig megküzdök vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate