I Heart Revolution

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: funcsika, az összetevőket feltöltötte: dantemakeup, Módosítva: 2014. november 17.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2190 Ft

Ragyogó fényű highlighter.

Ár: 2190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
900 Ft - I Heart Makeup Hearts Goddess of Love Highlighter
Ár: 900 Ft , Eladó: Vicus
Állapot: Használt, Helyszín: Székesfehérvár (/Budapest), fizetés: Személyes átvétel vagy utalás után posta/Foxpost

fancsisz

2019. december 30.

Nekem a Goddess of faith árnyalat van meg a kollekcióból, és az olcsóbb highlightereim közül ez a kedvencem! Kicsit sárgás, melegebb tónusú a bőröm, tehát alapból hülyén néznek ki rajtam az ezüstös/rózsaszínes hideg fényű highlighterek, viszont a túlzott arany/bronzosat sem szeretem, mert azt általában soknak érzem. Viszont ez számomra az arany középút, amiből ha egy picit viszek fel, el tudok vele erni egy szép, egészséges hatást.
Rengeteg termék van benne, lehetetlen kifogyasztani szerintem.
Nalam abszolút 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Rengeteg termék van benne, lehetetlen kifogyasztani szerintem.
Nalam abszolút 5 csillagot érdemel.

duchess_g

2019. december 4.

A csomagolás szép, de nem praktikus a papír doboz. Az árhoz képest nagy adag terméket kapunk. A pigmentáltsága megfelelő, nem csillog, de harsány tud lenni, így mindennapokra szerintem nem jó. Egész tartós. Egyetlen problémám, hogy teljesen használhatatlan volt számomra ez a termék. Nem tudom, hogy régit fogtam-e ki, de ecsettel semmit nem lehetett belőle felvenni, így ujjal kenegettem, ami nem túl higiénikus és így is kb. kapargatni kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

krisztiradics

2019. április 24.

Nekem nagyon tetszik, sok highlightert használtam már, de talán ez az egyik legjobb. Több színem is van belőle, nagyon jól pigmentált mind, könnyű velük dolgozni. A tartósságáról nem tudok véleményt mondani, mert nem szoktam csak pár órára használni sminkeléshez vagy alkalmakkor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

emimolnar

2019. január 13.

Egyszerűen imádnivaló, annyira jól pigmentált és csak ragyog az ember tőle. Legjobb highlighterem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Lovemyhair

2019. január 2.

Jó kis highlighter, szép ragyogó, visszafogott, de lehet építeni is. Nagyon cuki a csomagolás, jó minőségű termék elérhető áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

frozi

2018. október 5.

Itt vettem a Krémmánián egy kedves leányzótól Goddess of Love árnyalatban. Nekem sajnos a felső réteg teljesen megkeményedett, ezért a fiókban landolt és teljesen elfeledkeztem róla. Pár hete újra előkerült, lekapartam a felső részt és most újra imádom, mindennapos használat mellett is kb. soha nem fog elfogyni. :) Ár-érték arányban abszolút 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Szinte minden árnyalat megvan. Nagyon szeretem őket. Nemcsak cuki csomagolást kaptak, de nagyon minőségi maga a termék. Tartós,szép szín és akár rétegezhető is. Egészen egy babás fénytől, hollywoodi fényárig lehet felvinni a pofinkra. A goddess of love a személyes kedvencem, mivel visszafogottabb. Néha az alverde folyékony highlighterét rakom alá, majd úgy ezt. De magában is megállja a helyét. A goddes of faith egy fokkal sötétebb, rose gold árnyalatú az arcomon, amit szintén imádok. A golden goddes pedig a legaranyosabb :P amit valaha próbáltam. Összességében mindegyikre igaz, hogy jó, könnyű viseletű, tartós, pigmentált és relatív olcsó. Mivel rengeteg termék van benne ezért egy ideig nem kell azon gondolkozni, hogy elfogyna. DE!!! Tervben van az új kollekció beszerzése.

her6

2018. július 20.

Goddess of Love árnyalatot vettem meg, nagyon szép rózsaszínes, sok highlighteremhez képest tartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Sre98

2018. április 16.

Goddess of Faith árnyalatban van meg. Húsvéti akció keretében rendeltem meg a pink pandáról de a teljes árát is megéri, mert gyönyörű fényt ad, apró csillámok vannak benne és szuper tartós. Ez az árnyalat nekem szerelem és rengeteg van benne úgyhogy biztosan sokáig elég lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Kimi

2017. november 18.

Rengeteg highlightert próbáltam, de végül mindig visszatérek ehhez mert nagyon szép természetes fényt ad az arcnak. Szeretem benne, hogy apró csillámokból áll így szabályozni lehet a mennyiséget, azonban mégis könnyű néha túlzásba esni.. :D
Tartósságával elégedett vagyok, nap végére se kopik le teljesen csak fakul. Állandóan ezt használom már nagyon régóta, mégse látszik rajta hogy fogyna. Csomagolása cuki, de azért megnéznék egy másik dizájnt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.