I Heart Revolution

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: GNóri, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4290 Ft

16 matt és csillámló szemhéjpúdereket tartalmazó paletta.

Ár: 4290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft , Eladó: pacsalia
Állapot: Képen látható, Helyszín: Budapest IV., fizetés: Postán maradó vagy foxpost, személyesen Újpest

yokkoa

2018. február 25.

Bundesfrau! Szerintem hamar leírtad ezt a terméket. Bár nekem egy másik árnyalatú paletta van meg, de ugyanez igaz, mint itt: ha csak a swatchokat nézném, biztos nem vettem volna meg. Valamilyen primer, bázis vagy alapozó nélkúl ugyanigy tényleg kb zéró a színe. Szemhéjbázison viszont olyan mélységeket kap a legtöbb szín, ami tán meg a palettán sem látszik alapból ;-) nem véletlen szavazta jobbnak az eredetijénél (Too Faced) is a legtöbb youtuber

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Bundesfrau

2017. szeptember 12.

Egyedül a csomagolásért érdemelne több csillagot, ami műanyag létére masszívnak tűnik. De ez sem tudja ellensúlyozni azt, hogy a pigmentáltsága konkrétan nulla. A swatchok szinte láthatatlanok maradtak a kezemen és a színek sem olyanok voltak már a bőrön, mint a palettában. Nagyon sajnálom, ha csak egy középkategóriás drogériás szemhéjpúder minőségét elérné, megvásároltam volna. Így ott maradt az üzletben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.