I Heart Revolution

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. szeptember 4.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2190 Ft

Az I Heart Makeup I Heart Definition kontúr palettájával a teljes arcodat kontúrozhatod!
A pirosítóval lágy színt adhatsz az almácskáidnak, a higlighterrel az egészséges ragyogást adhatod vissza az arcodnak a bronzosítóval pedig a mélységet és a vonalakat definiálhatod.

Ár: 2190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Boga24

2016. február 3.

Akkor kezdem èn :D A revolution iconic palettából èpp kèszlethiány volt, es mivel nem volt postakoltseg mindenkèppen szerettem volna egy ilyen kis összetett palettát. A kèpen elèg halványak voltak a színek, de gondoltam èpíthetőek lesznek. Ma kaptam kèzhez ès szerelem :)) A hófehèr bőrömhöz a fair árnyalat tökèletesen passzol. A kontúr szín tökèletes bronzosításhoz is, nem narancs. A pirosító èpíthető, olyan arcpír színe van mint mikor a hidegről bejössz, szuper :) A highlighter szèp fènyes, de nem bazinagy csillámos, tudom majd használni, ez lesz az első, kiváncsi vagyok :)) A tartóssagáról updatelek, de bölcs döntès volt megrendelnem!

Up: Már itt is vagyok, mert IMÁDOM! Tökèletesek a színek, minden nap ezt használom azóta, nem okoz mitteszereket, nagyon tartós, tesi után is fent marad :D Nem olyan oltári szembetűnő bohóc sminket kapunk, hanem szèp, lágy, kiemelő összkèpet! Rendeljètek csajok! 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.