I Heart Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: funcsika, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

A 16 matt és gyönygházfényű szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

radirroni

2015. február 10.

Érdekes egy paletta, nem is tudom, hol kezdjem... szóval a színek használhatósága rendkívül eltérő. Furcsa módon a mattok, mind a világos, mind a sötét, könnyen felvihetők, szépen kenhetők, jók nagyon. Sajnos a csillámosok nekem viszont egyrészt "kövülnek", ecsettel felvihetetlen, applikátorral is úgy kell először felkaparásznom a festéket, főleg a lilák és a kék esetében, és felvinni is rendkívül nehéz, sokszor kell átkenni...
A színek egyébként szépek, a feketék benne nagyon feketék, szépek, a dobozát, külsejét én speciel imádom, szóval rendkívül vegyes véleménnyel vagyok. Tartósságra és porolásra viszont jobb a sleeknél olyan téren, hogy alap nélkül sem gyűrődik fel olyan hamar, ami nálam nagy probléma. Újravenni nem fogom, azt hiszem a sleek jobban az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.