I Heart Revolution

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anna22, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Egy sárkányhoz illő meglepetés - öt mini tojás alakú szemhéjpúdert tartalmaz, három csillámos (tüzes piros, nagyszerű arany és gyönyörű bronz), valamint két matt (barna) árnyalatot. Beleértve egy hideg és egy meleg tónusú highlightert.

Vegán, állatkísérlet-mentes.

Erina

2019. január 13.

A csomagolása miatt megrendeltem ezt is. Sajnos nekem a színek élőben már nem tetszettek annyira 😞 Ráadásul bontott is volt, így ki sem próbáltam.
Oké, a csomagolása nagyon cuki, de a tárolása, esetleg táskában hurcibálása miatt már nem előnyös. Vissza is küldtem, nekem csalódás volt. Utólag visszagondolva még giccses is. Többet nem dőlök be a dizájnnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

random

2018. április 30.

az interneten lévő képek alapján totál bele voltam zúgva ebbe a palettába, és meg is rendeltem -magamnak :D- húsvétra. nos, élőben a csomagolás még cukibb :D az tény, hogy nem hurcibálnám mindennap, mert nesszeszerbe nem fér bele, de ha elutaznék nyaralni, vagy valami ilyesmi, akkor még pont bedobnám a táskámba. viszont arra számítottam, hogy melegebb színek lesznek benne, vagy legalábbis "pirosabbak": merthogy a matt "pirosas" az inkább egy mályvás-lilás, hideg szín, a csillámos meg a sötétsége ellenére kifejezetten rózsás. szerencsére a bronzos illetve az arany szemfesték miatt melegebé tehető a smink. no de ez egyéni preferencia, azt hiszem :D
a fényes szemhéjfestékek elképesztően "krémesek", és remekül pigmentáltak. a mattok szárazabbak, és egy picit kevésbé is pigmentáltak, de erre számítottam, mindennapos szemfestéknek, vagy a többit satírozni jók. a highlighterek viszont... a sötétebb, melegebb árnyalat tűrhető, bár mivel én nagyon sátadt vagyok, azt csak szemfestéknek tudom használni. a világosabb viszont nagyon nem jó: rettentően porzik, és elég foltosan lehet csak felvinni. legalábbis arccsontra, akár kúpos, akár legyezőecsettel próbálkozom - szemöldök alatt, és a kupidóívben elmegy, szemhéjecsettel.
azt hiszem, 5 csillagot nem adnék neki, már csak a porzó highlighter miatt sem. nekem a színe miatt max 3-as, de ettől függetlenül ezért az áráért egész jó minőség,és ha valaki szereti a pinkesebb színeket, megéri. szóval egy 4. csillagot megadok neki.

p.s.: az I'm Meme Multi Cube palettájával együtt remek párost alkotnak. Az valóban piros, pont ahogy szeretem, ebben viszont a matt sötétbarna sokkal jobb. de assszem a sugarpill love+ is remekül kiegészítené, vagy bármilyen valóban piros szemhéjfesték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

pszabina

2018. április 26.

Élénk, pigmentált színek remek, nem porzik, jól építhető, kezelhető. Szemhéjalapozóval egész nap kitart. A highlighterek árnyalatban tökéletesen passzolnak, külön-külön is használható minden rész. Az egy csillag levonás a csomagolás miatt van, mert bármilyen ötletes és dekoratív nem a legpraktikusabb a táskához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

anna22

2018. április 25.

A személyes kedvencem az összes toji közül! ♥__♥
A bordós, burgundi árnyalat alul az egyik legcsodásabb matt a kollekcióban - és kívül :D -, tökéletes az egész szemhéjon és alatt, a barnával mélyíthetünk a csillámos színeket akár egyben, de külön-külön is használhatjuk, mind remek végeredményt fogunk elérni. Az arany és a bronz metál színt imádom a belső szemzugban. :3 A highlighterek nem olyan krémesek és darabosak, mint a tojások nagy részében, így egy kevésbé fólia-effektes hatást érhetünk el vele, szóval jó azoknak is, akik nem szeretik annyira a vakító "kiemelőket"(nem szeretem ezt a szót XD), de építhető, tehát erősebb hatást is kelthetünk velük.
Azt, hogy a csomagolást imádom, azt gondolom nem kell említenem! :D

Az eredeti oldalról, angliából olcsóbbak a cuccok, amúgy. :) (Amíg nincs +magyarÁFA.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

A személyes kedvencem az összes toji közül! ♥__♥
Azt, hogy a csomagolást imádom, azt gondolom nem kell említenem! :D

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.