I Heart Revolution

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anna22, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Az arany meglepetés - öt mini tojás alakú szemhéjpúdert tartalmaz, három matt (világos, közép és sötét barna), valamint két lenyűgöző csillámló (barna) árnyalatot. Szerezz aranyló ragyogást a két (sárgás arany és lágy bronzos arany) highlighterrel!

Vegán, állatkísérlet-mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Erina

2019. január 11.

Megláttam, megszerettem. Cuki, jópofa, aranyos. Megrendeltem. Kibontottam, bele se nyúltam. Sajnos nekem élőben már egyáltalán nem tetszett úgy, mint képeken. Túl élénk, harsány színek vannak benne, aztán ahogy forgattam, na mondom ezt még igazából biztonságosan tárolni sem lenne egyszerű, csak egyszer felejteném a sminkasztalon, leesik és darabokra törik. Kicsit Pupa koppintás érzésem is volt, hiszen nekik vannak ilyen cuki csomagolású kiadásaik. Minőségéről nem tudok nyilatkozni, de nekem ez sok volt, visszaküldtem a Dragonnal együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

anna22

2018. április 25.

Egy kis csoda, az aranytojás, már csak a tyúkom hiányzik. ♥__♥
HÁROM mattot tartalmaz, amik tökéletesen kiegészítik egymást, remek alap egy szép szemfestékhez. ♥ Krémesek, lágyak, könnyen eldolgozhatók. Csoda!
A két shimmer is csodácska, gyönyörű metálos fényűek. Jól remekelnek correktoros cutcriesen is, de magukban is magas fedésűek a mattokon, vagy egymáson, egymással keverve, ujjal vagy nedves laposecsettel ajánlom a felvitelüket.
A két highlighter a kedvencem az egész szériából, az aranyba SZE-REL-MES vagyok! TIPIKUS csodás, tökéletes arany. Hibátlan. Bár highlightnak merész. :D
A másik egy sötétebb bronzosabb szín, imádom szintén, bár nem a kedvencem.

Eredeti oldalon alacsonyabb áron várnak rátok az utolsó darabok. :OOOO

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Egy kis csoda, az aranytojás, már csak a tyúkom hiányzik. ♥__♥
A másik egy sötétebb bronzosabb szín, imádom szintén, bár nem a kedvencem.

Eredeti oldalon alacsonyabb áron várnak rátok az utolsó darabok. :OOOO

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate