I Heart Revolution

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1290 Ft

Intenzív pigmentáció, krémes és tartós formula és gyönyörű csomagolás.

20 árnyalatban kapható

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 750,- Ft , Eladó: SMH
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: --

pszabina

2018. február 25.

Egy nude árnyalat a 'Lips that won't Lie' érkezett ajándékba PP rendelés mellé. Dizájnos külső, krémes állag, natúr hatás ezzel az árnyalattal, nekem kb. 2 órát bírt ki frissítés nélkül, ami ebben az árkategóriában nem rossz, mégsem az én világom, egyszer érdemes volt kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

KisHeni

2017. október 22.

A 'Smile is the best makeup' boldog tulajdonosa vagyok. A csomagolása tényleg megmosolyogtat mindenkit itthon.:) Maga a termék egy világos nude krémes állagú rúzs, csodálatos a színe és nem szárítja ki a számat. Könnyű felvinni és viszonylag tartó a nagyobb evéseket már nem bírja. Imádom ezt a terméket, szeretnék még belőle rendelni, pláne, hogy 490ft volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

ViktoriaVrd

2016. október 17.

1290-ért rendeltem Pink Pandáról, kellett még valami, hogy meglegyen a minimum rendelési összeg, erre esett a választásom, Work for it árnyalatban, egy vöröses szín. Kívülről barnának tűnik, még jó, hogy néztem swatchokat, eléggé megtévesztőek az oldalon található képek, legalábbis ami ezt a darabot illeti.
magáról a rúzsról: ajakceruza nélkül esélytelen a használata, beleül a redőkbe, nem lehet (vagy nem tudom) egyenletesen felvinni, szóval jó, ha van egy rúzsecset is a segítségünkre. viszont az én catrice-es ajakceruzámmal nagyon szépen együttműködik. kifejezetten nem mondható tartósnak, pár órát bír, de nálam mindig minden gyengébben teljesít. szóval érdemes figyelgetni és frissíteni. nem szárad természetellenes mattra, szép a finise, ha ceruza van alatta, tényleg elég szépen mutat. azzal öt csillag, magában viszont egy gyenge négyes.
nekem amúgy nagyon bejön ez a vagány csomagolás :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

nekem amúgy nagyon bejön ez a vagány csomagolás :D

Lina14

2016. március 15.

nekem a colour overdose(nyárias pinkes piros) és a live for today(barackos nude ) van meg. a csomagolás és a talpán lévő matrica miatt könyen megtalálhatóak bárhol, a pirosban kitekerve kicsit mocorog a rúzs, a nudeban nem. 2 rétegben tökéletesek
krémesek, nem teljesen mattak, kicsit fényesek, kellemes viseletek nap közben. nincs különösebb illatuk, 6 órát lazán kibírnak, utána egyenletesen kopnak. kicsit meg tudnak ülni a szájszélén, de nem ülnek bele a ráncokba. a pirosnál furcsa, bizsergő, később viszkető érzést tapasztaltam a szám körül, így gyorsan leszedtem. még nem volt bátorságom újra felkenni, majd még updatelek, ha lesz változás. érdekes, hogy azon a héten végig a másikat kentem fel, és ott nem volt semmi reakcióm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

Anitamakeup

2016. január 29.

Mint mindenki, én is a csomagolással kezdem. A párom mikor meglátta a sminkes asztalon ezt a kis cuki darabot, sejtetően megkérdezte, hogy ez az amire gondol, csak mini, esetleg nesszeszer méretű darab ??? :O :D Jót nevettem :D És ő is , mikor megmutattam , hogy bizony ez egy rúzs.
690 ft - ért lett az enyém, egy nude barnás árnyalat, krémes, jó állagú, de nem tartós. Ennek ellenére szeretem. Ennyi pénzért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

borntobe

2015. november 8.

Ismeretlen oknál fogva egy vibrátorba csomagolták ezt a rúzst. Na mindegy. Annnyira sima és krémes, hogy ez már-már a termék rovására megy, ez a sheer tint állag nem jó a sötét színeknél, világosakkal, természetes színekkel szuper lehet viszont. Hidratál, fényes, nem túl tartós, egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

H4eszter

2015. november 4.

A csomagolása töltényre emlékeztet és strapabírónak tűnik. A Pink Pandán lehet rendelni, jó ideje 690 Ft,-os akcióban van a kollekció. A képek nagyon csalókák. A swachok közelében nincsenek az eredeti színnek és a rúzsról készültek is hozzávetőlegesek. Egyébként krémes, jól pigmentált de még nem tudom mennyire tartós. Akit érdekel a Kiss 2 make up árnyalat az jó ha tudja, hogy tejcsoki barna. A megtévesztő kép nem a termék hibája ezért 4* mert nem igazi szerelem ez a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Odil

2015. október 28.

Mind kicsit vigyorogva méregetjük őket a fésülködőasztalomon, a dizájn bűbájosan... merész.
Az anyag benne pedig igen jó. Pigmentált, krémes, hidratáló rúzsok, szépen fekszenek az ajkakon, kényelmes őket viselni, egyáltalán nem szárítanak, a színválaszték pedig kitűnő, különleges árnyalatokba is futottam. A tartósság közepessége miatt nem öt csillag csak, de rúzsban piszkosul magasak az elvárásaim, úgyhogy ne feltétlenül figyeljetek rám.
Ha barackos árnyalatot kerestek, itt van ő, én szeretem: https://www.pinkpanda.hu/termek/i-heart-makeup-lip-geek-ruzs-dream-about-success

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0