I Heart Revolution

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dantemakeup, Módosítva: 2014. november 25.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

I Heart Makeup Summer of Love 1300,-ft
Ár: 1300,-ft+posta vagy fox , Eladó: KszHilda
Állapot: Próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom ajánlott levélként vagy foxposttal automataba.

brieb

2020. február 25.

Szinte ez az egyetlen drogériás bronzosítóm ami bejött. Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, de nagyon boldog voltam vele egy jó ideig....most végül lecseréltem két nagyobb márkára és azokkal kísérletezem. Kicsit sötét és csillog, így inkább nyárra tudnám elképzelni, ettől függetlenül én egész télen örömmel használtam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

PinkMcFreeze

2019. március 12.

Meglepődve olvasom a sok pozitìv kommentet, mert nekem ez nem tetszik 😕 Enyhén csillog, nagyon visszafogott a többi I ❤ Makeup Highlighteremhez képest 😥 Szép szìne van, kissé narancsos-barnás, legjobban talán a terakotta szìnre emlékeztet. Egyszer kipróbáltam, de a fénye és csillogása hiányában szerető gazdira vár a termékeim között. Nagyon akartam szeretni meg vágytam rá, de komolyan, ez most nem sikerült, majd talán legközelebb 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

dynah13

2018. december 27.

Akartam egy kulon bronzositot venni, es mivel a pirositojuk nagyon bejott, gondoltam kiprobalom az is :) Ezt ugyan nem rendeltem (az altalam kivalasztott arnyalat epp nem volt keszleten), hanem egy DM-ben vadasztam le, megint telitalalat lett, latatlanban is :D Es egyszeruen imadom! Az egyszinubol a vilagosabbik arnyalat van meg, csodaszep barnasagot es fenyt kolcsonoz az arcomnak, lehet kisebb es nagyobb hatast is elerni vele. Es ez is valoszinuleg egy eletre szolo adag!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Amikor megvásároltam nem is nyúltam hozzá valamiért. Aztán egyszer véletlen a kezem ügyébe akadt és azóta szinte le sem tudom tenni. nagy szerelem lett. Szépen eldolgozható, könnyű tartós és pigmentált. Világos bőrömön is jól mutat.

dorottyatth

2018. április 3.

Legeslegjobb highlighter, amit valaha próbáltam. Nagyon jól pigmentál. Nincs annyi csillag, amennyit ez érdemel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Fruzsci

2017. január 2.

Eléggé pigmentált, szép a színe/fénye, úgy gondolom nyárra ez tökéletes lesz!:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

ayse

2016. szeptember 26.

Szuper pigmentalt eros színű) vigyázni kell vele.csillogasa is szep

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Szuper pigmentalt eros színű) vigyázni kell vele.csillogasa is szep

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Csermely

2015. május 18.

Nekem sokáig rajta marad az arcomon, és gyönyörű meleg fényt ad neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Nekem sokáig rajta marad az arcomon, és gyönyörű meleg fényt ad neki :)

galambhajkuraszo

2014. december 19.

Nagyon gyenge... Semmit nem csinál, nem tudom velem van-e a baj, pedig hófehér az arcom és azért egy bronzosítónak valamit kezdenie kéne, még a kicsit sötétebb bőrűek arcával is, de ez semmit... Talán kicsit csillog, de semmi szín, se semmi... Csak azért kap 2 csillagot, mert cuki a csomagolás, de értelmét így nem nagyon látom, hogy semmi nem történik, mintha fel se kentem volna kb...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.