I Heart Revolution

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: funcsika, az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

curlyangel

2017. május 13.

Nem tartós, beül a ráncokba, nap végére a smink teljesen eltűnik, egy festékes zsíros/olajos cuccot hagyva maga után. Próbáltam más, zsírosabb részeken, a T-zónámban használni, de csak kipattogtam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Dius89

2016. szeptember 16.

Szörnyű... Túl híg az állaga, emiatt túl sok kifolyik a tubusból, nehéz felvinni és lassan szívódik be, de még utána is beleül a redőkbe a szemhéjamon. Néhányszor próbálkoztam vele, de aztán feladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

korita07

2016. augusztus 13.

Ez az első ilyen termékem. Nagyon keveset kell használni belőle, mert különben elfolyik és az ecsettel sem lehet akkor olyan jól felvinni a szemhéjpúdert. Még mindig rengeteg van benne. Az adagolója könnyen folyik és a kupak belülről elég foltos lett tőle. Nyilván ennyi pénzért nem lesz olyan jó, mint a felső kategóriás primerek. Kezdőként viszont el vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Csermely

2016. május 25.

Első szemhéj alapom, nem rossz meg kihozza a színeket de nem valami tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Első szemhéj alapom, nem rossz meg kihozza a színeket de nem valami tartós.

bélám

2015. november 27.

Sajnos semmire nem jó, Már 20 perc után csíkozódott, ami azért arcpirító, na. Az alap önmagában sem bírja, festék nélkül, összeáll az egy csíkba. Pedig bőrszínű, egységesíteni jó lenne, de használhatatlan. Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

H4eszter

2015. november 6.

Az első ilyen termék, amit próbáltam. Nagyon kevés kell belőle, jól beleragadnak a szemhéjpúderek és nekem bírnak 8 órát vele. Sokáig elég lesz, most 5*, azután meglátjuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate