I Heart Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cyrus, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

3 szemöldökárnyalatot, 4 szemhéjpúdert és egy highlightert tartalmaz egy csipesz és egy ecset társaságában.

Poppy5

2015. szeptember 12.

Igazi utazó paletta, vagy táskában hurcolászós, nagyon praktikus a doboza, bár elég kicsi. A színek gyönyörűek, tartósak, intenzívek! De nincs highlighter benne, legalábbis én nem találtam igazán annak! :) Én alappal használom, a szemöldököt nagyon jól lehet formázni vele. Pici a tégely, hamar fogy az utolsó szín a szemöldökre. :) Az ára 2190, szerintem picit sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Csermely

2015. május 18.

Szeretem ezt a palettát nagyon, főleg mert ajándékba kaptam :3
Akár sima szemhéjpalettának is bőven megállja a helyét, a szemöldökcsipesze nagyon jó és strapabíró, a színeiből meg gyönyörűen és természetesen föl lehet turbózni a szemöldököt, már aki tudja hol a határ xD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Szeretem ezt a palettát nagyon, főleg mert ajándékba kaptam :3

Antioxidánsok: BHT