Best of Beauty 2019

I Heart Revolution

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivienlovesit, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2490 Ft

Ragyogó fényű highlighter, egy kis unikornis csillámmal! ♡

Ár: 2490 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1-2 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
pevi89

2019. május 23.

először furának tűnt, de egy csoda :) kicsit gyorsan "kopik le" az arcról, ezért 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Arrowette

2019. március 31.

Gyönyörű fénye van, csillámokat is tartalmaz (aki nem szereti a csillámos highlitot annak nem ajánlatos). Pigmentált is, így én szemhéjpúderként is használom.. Belső szemzúg és szemöldökcsont kiemelésre is szeretem, hisz kb minden színhez találok megfelelő higliht színt..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

naiyah

2019. február 27.

imádom, viszont túl csillámos és utazáshoz ez a csoamgolás nem túl praktikus

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

imádom, viszont túl csillámos és utazáshoz ez a csoamgolás nem túl praktikus

Nindzsuuu

2018. július 23.

Unikornis- és smink fanatikusként alapdarab volt. Minőségi, szép fényű és tartós. MUR minőség. Minden használatkor levesz a lábamról.

PinkMcFreeze

2018. július 10.

Nagyon szeretem, mert nagyon tartós az arcomon és a szemhéjon is egyaránt! (: Szép színei vannak nagyon! (: Nekem, azért is a kedvesebb termék, mert Unikornis <3 :) A színeire visszatérve visszafogottak, de szépen csillog fényben! (: Nem kell túl sokat felvinni belőle és szerintem sokáig elég! (: Több highlightert is próbáltam már, de eddig ez volt a legtartósabb! (: Mindenkinek szívből ajánlom! (: Az árára visszatérve harmadáron jutottam hozzá egy kedves lánytól, de teljes áron is megvenném, mert a bőrömön nagyon tartós a szín és nem pereg le rövid idő múlva sem! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Nina91

Korcsoport: < 18
2018. július 9.

Ez a termék egyszerűen fantasztikus. a színe, a tartóssága, a doboza. A termék csomagolása nagyon aranyos. Megy az öt csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 9.

dynah13

2018. június 23.

Kovezzetek meg, de az unikorismaniam kozepette muszaj volt beszeleznem ezt a highlightert, szivarvanyszinu, csillog, es sziv alaku a doboza, neke mar ezert megerte :D De szerencsere azota is hasznalom, es tenyleg ugy erzem, hogy eletreszolo beruhazas volt, hiszen nagyon sok van benne, szerintem soha nem fog elfogyni! A kekkel ez zolddel meg ovatosan kiserletezgetek, de a tobbi szint batrabban hasznalom, imadom! Pigmentalt, szep fenyt es csillogast ad a bornek, es nagyon tartos is. Tenyleg varazslatos :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Viki2323

Korcsoport: < 18
2018. június 15.

Mindent csak ezt ne...végtelenül cuki a csomagolása, de maga highlighter az valami katasztrófa! Mintha egy kréta csík lenne az arcomon :D sehogy nem tudom eldolgozni rendesen, próbáltam kevesebbet is tenni de sehogy nem jó...+ a Pink pandáról úgy érkezett hogy össze volt törve. Az itt olvasottak alapján vettem meg, de NAGYON kár volt. Az árát se éri meg, egy bóvli vacak olyan mint a kisgyerekeknek a baba "smink"... talán még a baba smink is sokkal jobb :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 15.

LReni91

2018. május 28.

sminkmániásoknak kötelező :) kis csoda de nagyon pigmentált így vigyázni kell vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

SzL

2017. december 25.

Tudom ez picit extrém szinekből álló highlighter és vannak benne nagyobb csillámok ezert sok mindenki túlzásnak tartja. Én viszont pont ezt szeretem benne.
Néha direkt csak 1-1 színt probálok hasznalni belőle, máskor viszont az összeset összemosva.
Nagyon tartós a por állag ellenére, és nekem egész nap fentmarad. A kiszerelése is jó nagy. Ár/érték tekintetében szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.