I Heart Revolution

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alsace, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4 x 1,5 g
Lelőhely:   DM, Rossmann, online

"Nincs is édesebb jutalom ennél a pirosító és highlighter palettánál. Négy ragyogó selyemfényű árnyalat építhető színekben. Hints meg a bőröd a varázslatos multidimenziós hatású cukorkákkal. Viselheted önmagukban, vagy összekeverve ahogy neked tetszik. Nem csak arcra, hanem szemre is használható."

3 változatban kapható

Vegán

Alsace

2020. február 26.

Ajándékba kaptam egy netes vásárlásom mellé. Nagyon szerethető kis paletta, nekem a képen lévő Confetti Cookie van meg. Szépen fel lehet építeni a pirosítókat. Lágy, természetes fényük van, nincs diszkógömb érzete. A highlighter színei nekem kicsit zöldesek, de nem zavaróan, csak még nem nagyon vannak ilyen "színesebb" highlightereim. Azzal még barátkozom, de nincs durva, csillámos fénye. Olyan lágy ragyogás enyhe zöldes beütéssel :D
Összességében egy kellemes kis paletta, örülök, hogy kipróbálhattam, egészen biztosan gyakran fogom használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Iron Oxides
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.