I Heart Revolution

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Verena, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

3 különböző árnyalatot tartalmazó gyémánt formájú égetett highlighter.

3 áltozatban kapható

Verena

2019. február 5.

Girls Best Friend boldog tulajdonosa vagyok. Először legyező ecsettel próbáltam, és semmi sem látszódott az arcomon. Egy pillanatra megijedtem, mivel youtube videókban olyan szép pigmentált és gyémánt fényű volt ez a termék. Aztán kipróbáltam ujjbeggyel és voilá. Szuper pigmentált, szuper fényes. Az első highlighterem :) Hétköznapokon biztos nem merném használni, csak alkalmakra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.