I Heart Revolution

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2018. december 14.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

3D szív alakú highlighter háromszorosan égetett formulával.

3 árnyalatban kapható

Ár: 800 Ft postával , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta
livia0

2019. augusztus 27.

3 színösszeállításos highlightert szereztem be belőle, nagyon jól pigmentált és nagyon szépen lehet építhetgetni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Picieri

2018. december 7.

Imádom ezeket a highlightereket, de ez kicsit csalódás számomra. Előtte direkt nézegettem képeket, swatchokat és végül megrendeltem. Mikor kibontottam láttam, hogy kicsit aranyfényű, pedig hideg színt akartam, a képeken is inkább ezüstös, szürkés volt. Ezzel még meg is lehetne barátkozni, de borzasztó nagy csillámok is vannak benne, pedig a többi, amim van azok olyan szép apró csillámok, mintha folyadék lenne, így hasonló állagot vártam, de nem.:((
Abban bízom, hogy esetleg, amikor már sok elhasználódik belőle,alatta kisebb csillámok lesznek....várok vele, de egyenlőre csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Cl 15850
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.