I Heart Revolution

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 1,22 g, 2 x 2,44 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: abicicaaa, az összetevőket feltöltötte: x3Doma, Módosítva: 2019. június 17.

Kiszerelés:   14 x 1,22 g, 2 x 2,44 g
Lelőhely:   DM, Rossmann, online

A csoki és a rózsaarany szerelmeseinek készült paletta 16 matt és csillogó árnyalatot tartalmaz.

Vegán, gluténmentes.

fekdoraa

2019. december 8.

Szépen pigmentáltak a matt színek, sejmesek a fényesek, de kicsit porzik a paletta. Ennek elenére szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

x3Doma

2019. június 16.

A 3 kedvenc palettám egyike! (Mindhárom I heart makeup) Páromtól kaptam még karácsonyra és azóta, ha sminkelni kell ehhez a palettához nyúlok. A matt és a csillámos árnyalatok is egyaránt pigmentáltak és gyönyörűek. Ár-érték arányban is megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

abicicaaa

2018. október 28.

Huda Beauty Rose Gold paletta dupeja, egy barna satirozo szin hianyzik belole csak, amit igazabol bármelyik masik palettabol elovarazsolhatunk.
Regen megvolt az eredeti paletta, de tovabb adtam rajta, nem erte meg az arat.
Ez a kis dupe sokkal jobban megeri, ár-érték aranyban fantasztikus! Nem használom ki az osszes szint, a rozsaszin es pirosas arnyalatokat hasznalom a legtobbet, ugyanolyan gyonyoruek mint a huda palettaban.
Par arnyalat glitteres, ezek ala szerintem elkell egy glitterprimer, de legalabb nedvesen kell alkalmazni oket.
Tokeletesen satirozhatoak egytol egyig.
Csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Regen megvolt az eredeti paletta, de tovabb adtam rajta, nem erte meg az arat.
Tokeletesen satirozhatoak egytol egyig.
Csak ajanlani tudom!

Hidratálók: Magnesium Stearate