I Heart Revolution

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cyrus, az összetevőket feltöltötte: dantemakeup, Módosítva: 2018. december 16.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Égetett pirosító, melyben 3 árnyalat található. Jól pigmentált, építhető, hosszan tartó ragyogást biztosít.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1200 Ft + szállítás , Eladó: kiralykislany
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: --
1200 Ft Új: I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító
Ár: 1200 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás , Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradó csomagként tudom küldeni

Tbettus

2020. június 23.

Nem rossz pirosító, meg kell találni a megfelelő árnyalatot egyébkent nem fogod szeretni...bár ez elmondható minden sminktermékről szerintem. Ezt úgy értem, hogy mivel ez egy fényes pirosító jobban kiemel és odavonzza a tekintetet, szerintem érdemes felépítgetni mint bumm a közepibe.😁 -1 csillag a tartóssága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

pattelin

2019. november 25.

Iced hearts árnyalatban van meg. Egyet értek az előttem szólókkal inkább highlighter, mint pirosító. Úgy használom, hogy pici pirosító +ez. Gyönyörű fénye van! Meglepően tartós is számomra! Nekem a csomagolásával sincs semmi bajom, legalább nem törik el a műanyag fedél, ha véletlenül leejtem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Black Fairy

2019. április 24.

A Bursting with love van meg...Nagyon...nem tudom, mit írjak róla...Nagyon világos bőröm van, és nem különösebben kedvelem a pirosítókat - próbálkoztam velük, de nem érdekel az egész, inkább kontúrozás, vagy semmi párti vagyok (vagyis néha lusta a kontúrozáshoz is xD).
A csomagolás nagyon gagyi, a kis műanyag tálka a termékkel nem "szorult be" az egyébként egyáltalán nem minőséginek tűnő karton dobozba, így a termék teteje dörzsölődik a csomagoláshoz.
A legvilágosabb szín highlighternek remek, még szívesen is használom. A középső szín, bár megfelelne pirosítónak az árnyalat, jobb kedvelem a matt vagy szatén finisht, ez a sok fénylés az arcomon nem mókás, mert általában csak úgy néz ki, mintha kiizzadt, pirosodott foltok lennének az orcáimon, ami nem igazán tetszik...Mondjuk ez egész oké eredményt nyújt, nem olyan gusztustalan izzadós hatást, de akkor sem kedvelem a fényes dolgokat az arcomon (kivéve a highlightert, de az kisebb felületre megy). A legsötétebb szín számomra használhatatlan, túl élénk, túl csillogós, túl meleg árnyalat, ha összekeverem a középsővel, úgyse tetszik, és ebből van a legtöbb benne, szóval sok sikert nekem, hogy kikerüljem, amíg a másik kettővel ügyeskedek...

Egyébként a minősége remek, nagyon tartós, nem folyik le az ember arcáról, a csillámok sem peregnek, ha pár órát az ember arcán van, akkor sem lesz feltűnően csillámos az egész fejem...És...azt hiszem, ha objektíven tekintek rá semmi kifogásolhatót nem lelek - mármint a gagyi csomagoláson kívül...De ez nagyon nem az én termékem...ez a termék egyszerűen megtestesít mindent, amit nem kennék magamra, amikor sminkelek...Ugyanakkor semmi kiemelkedő sincs benne, feltételezem a cuki formának kell megvetetnie magát, mert amúgy maga a termék teljesen átlagos...de a csomagolás meg nem elég jó minőségű ahhoz, hogy azzal "javítson" a helyzetén...
A highlightert elhasználom belőle, meg lehet a középső színnel kezdek valamit, de összességében az egész olyan "meh".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Lanie

2019. január 26.

Highlighter és pirosító keveréke, szerelem darab. És ahogy Jeffree Star is mondja glow like a fuckin' lighthouse!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Aquariusgirl

2018. december 15.

Én is mindjárt két félét vettem belőle, annyira megtetszett. A Queen és a Peacy van meg.
A Queen használom pirosítónak - ez nem olyan bődületesen csillogó - a másikat viszont alappal szemhéjra. Én szeretem mindkettőt. Rajtam tartósak is.
És a mennyiség egy része unokáimra marad, olyan sok.
Úristen, most néztem meg, hogy én vagyok az egyetlen vén banya - csak magmra értettem !! - aki ezt bevállalta :-) Na jó, a fenti írásomból látszik, hogy diszkréten használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 15.

És a mennyiség egy része unokáimra marad, olyan sok.

szederke

2018. október 29.

Az iced hearts árnyalatot vettem nemrég akciósan. Nagyon kis helyes a csomagolása, de a termék mennyiségéhez viszonyítva túl sok helyet foglal el.
Szép fénye van, de annyira nem tartós, az ára miatt úgy összességében megéri a 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

EviKicsi

2018. augusztus 29.

Nekem túl sok
Valahogy az én bőrömön a sok csillám miatt abszolút nem előnyös
Ritkán nyúlok rá, de mindig megbánom
Bár elképzelhető , hogy rosszul használom
Candy Queen of hearts árnyalat van meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Nekem túl sok
Valahogy az én bőrömön a sok csillám miatt abszolút nem előnyös
Ritkán nyúlok rá, de mindig megbánom
Bár elképzelhető , hogy rosszul használom
Candy Queen of hearts árnyalat van meg

Picieri

2018. augusztus 22.

Iced Hearts és Peachy pink kisses boldog tulaja vagyok! Mesés highlighter! Imádom a csillogós dolgokat, de ezeknek vmi olyan fényük van, ami megbabonáz! Legszívesebben folyékony mivoltában fürdenék benne, mint vmi királykisasszony!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Kence123

2018. augusztus 21.

Már egy ideje szemezgettem ezzel a pirosítóval a dm-ben (annak ellenére hogy én nemnagyon szeretem a pirosítókat) és végül párnappal ezelőtt megvettem.A csomagolása eszméletlenül gyönyörű és a termék nagyon jól pigmentált.Nagyon tetszik hogy csillámos és a legvilágosabb színt highlighterként is tudom használni.Csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Lena2003

2018. augusztus 15.

Nekem a “peachy pink kisses” kiszerelés van meg. Elképesztően jól pigmentalt. Főleg a szemzugamba szoktam tenni. Strandoláskor nem jött le. Kicsit drága de szerintem vagy 2 évre elegendő ez a mennyiség szóval nagyon megéri és mindenkinek ajánlom . És a csomagolása nagyon igényes és szep.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.