I Heart Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Diaaa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. november 17.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Ez a paletta 18 matt és tökéletesen csillogó rózsaszín és meleg árnyalatokat tartalmaz. Csokoládé illatú és az eredeti olvadt csokoládé palettába van csomagolva.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

erikah

2022. január 23.

Javítanám a leírását: Matt színt nem tartalmaz. Én kiegészítő matt árnyalatokkal használm. Viszont a benne lévő csillogó színek gyönyörúek, és több szín is van, ami szerintem egyedi. Tartósan csillogó színek. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 23.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Methylparaben, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0