I love...

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2012. szeptember 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Kiszerelés: 200 ml

GyTunde

2018. május 28.

Nagyon erős, émelyitő illata van, és ragacsos érzetet hagy. Nem veszem újra, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

kmaja

2013. július 22.

Még télen vettem a Douglasban úti csomagban: volt benne egy kis testápoló, egy kis tusfürdő és egy szájfény. A mini termékek mindig jól jönnek, nem szeretek két-három napra fél liter testápolót vinni..
A legjobban a testápoló tetszett: annyira finom kókusz illata van! Mások is megdicsérték a bőrömön, és egy órával a testápolózás után is érezni lehetett a fürdőszobában!
Egyáltalán nem mű kókusz illat, én is leginkább a Bountyhoz tudnám hasonlítani!
Olyan illata van, hogy ha túl sokáig szagolod, akkor sem sokallsz be. Ezt keresni fogom nagyobb kiszerelésben is.
A tusfürdő nem volt ennyire magával ragadó. A szájfény viszont szó szerint: mivel fehér, nem nagyon látszik, az egyetlen tulajdonsága, hogy ragad.
(Az összetevők viszont nem elég zöldek, ezért levonok egy csillagot.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 22.

Egyáltalán nem mű kókusz illat, én is leginkább a Bountyhoz tudnám hasonlítani!
(Az összetevők viszont nem elég zöldek, ezért levonok egy csillagot.)

cioccolata

2013. július 19.

Nagyon jó illata volt, bár már régebben használtam. A hatásáról nem tudok nyilatkozni, nem száraz a bőröm. Az tuti, hogy nem szárította, és kellemes állaga volt. Csak ne lenne ily drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

bendee91

2012. február 6.

Nekem a strawberrys van, de oylat nem talaltam itt. Remek az illata es hamar beszivodik. Remek az illata.:) Anno szagolgattam es a kokuszos eltt volna a masik, amit vettem volna. A ketto kozul avcilaltam.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Deni

2012. január 14.

A tusfürdőjével együtt használom, ahhh az a kókuszillat, amit ezek ketten (meg külön-külön is) összehoznak. Hát igen, a "bounty-fiú" rendesen kényeztet közben! :D
Nagyon tartós, kellemes, lágy(!)illata van, tehát nem erős, nem émelygek tőle. Ha este bekenem maga vele én még reggel is érzem magamon, és ez sajnos a legtöbb tusfürdő-testápoló kombóról nem mondható el.
Már többször megjegyezték nekem, hogy micsoda kókuszfelhő vesz körül - imádom.
Télen-nyáron, hóban fagyban sem tudom megunni.
A krém maga gyorsan beszívódik, nekem nem hagy ragacsos érzetet, és puha lesz tőle a bőröm, nem marad utána "szomjas".
Őszintén szólva ha nem teljesítene ilyen jól krémként, akkor is ötöst adnék neki, mert az illata.. ahhh... az minden pénzt megér. Douglas-ban lehet venni, olyan 1500-600 Ft környékén mozgolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.

Már többször megjegyezték nekem, hogy micsoda kókuszfelhő vesz körül - imádom.
Télen-nyáron, hóban fagyban sem tudom megunni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.